Dźwięk w filmie – Michał Fojcik gościem programu Na Setkę!

194
Michal-Fojcik---Na-setke

Gościem najbliższego odcinka Na Setkę będzie Michał Fojcik – właściciel studia Sound Mind w Krakowie, specjalizującego się w realizacji nagrań oraz post-produkcji dźwięku do filmów.

Michał Fojcik jest absolwentem Inżynierii Dźwięku na AGH w Krakowie i jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę w studiu Nieustraszeni Łowcy Dźwięków, zajmując się produkcjami radiowymi i telewizyjnymi. Po odkryciu pasji do sound designu i field recordingu postanowił poświęcić się produkcji filmowej – tak trafił do słynnych Alvernia Studios, gdzie pracował aż do zamknięcia.

Michal-Fojcik

Kolejnym dużym krokiem w karierze Michała było otwarcie własnego studia Sound Mind w Krakowie, które dziś oferuje ponad 100 m kw. profesjonalnie wyposażonych pomieszczeń nagraniowych i montażowych, a także kilkuosobowy, ściśle wyspecjalizowany zespół, oferując kompleksową produkcję dźwiękową dla branży filmowej.

Michal-Fojcik

O jego doświadczenia i porady dla osób zainteresowanych dźwiękiem w filmie wypytają go Kris Górski i Grzesiek Stasiuk z Na Setkę, a także widzowie transmisji na żywo w środę 6 października o godzinie 20:00:

Więcej szczegółów: