29/01/2020: “Co słychać w… Radiu?!” Zapraszamy na Livestream!

0

Jesteś fanem radia? Interesujesz się dziennikarstwem lub realizacją dźwięku? A może zwyczajnie jesteś ciekawy, jak naprawdę wygląda praca radiowca? Dołącz do transmisji live “Co słychać… w radiu?” już 29 stycznia o godz: 19:30 i odkryj kulisy pracy radiowca!

Radio Kraków wraz Marcinem Zastawnikiem, zapraszają na cykl “Co słychać w… radiu!?”. Dowiedz się, co trzeba zrobić, by zostać dziennikarzem, ile osób jest zaangażowanych, by można było usłyszeć 10 minut “radia” w eterze, a przede wszystkim poznaj radio “od kuchni”!

Transmisja zacznie się 29 stycznia o 19:30 w poniższym linku:

W pierwszej transmisji rozmowa z Tomkiem Buszewskim (Dziennikarz, prezenter, lektor z 24-letnim doświadczeniem za mikrofonem. Szef muzyczny Radia Kraków. Prowadzi programy: O tym się mówi i #misjapolskamuzyka.) Dowiecie się, co trzeba zrobić, aby stać się dziennikarzem, jak wygląda jego specyfika pracy oraz jak wiele osób jest zaangażowanych w 10 minut czasu antenowego! Oczywiście nie zabraknie anegdot oraz historii z życia Radia Kraków “od kuchni”! Podczas transmisji będziemy rozmawiać o różnych pomieszczeniach mieszczących się w radiu, które będziecie mogli zobaczyć. Zachęcamy więc do odwiedzenia Radia Kraków w wirtualnym świecie!

W kolejnych transmisjach dowiecie się m.in. o akustyce pomieszczeń, realizacji programu radiowego, zapleczu technicznym i wielu innych zagadnieniach.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here