[13.03.2018] Przedpremierowa prezentacja nowych monitorów studyjnych ADAM Audio T5V i T7V

0

ADAM Audio i firma Audiostacja, zapraszają na przedpremierowe przesłuchanie nowych monitorów studyjnych serii T (T5V i T7V), która odbędzie się 13 marca w godzinach 18:00-20:00 w warszawskim salonie RIFF przy ulicy Bokserskiej 62A.

(link do google maps: https://goo.gl/maps/7wMDTD2bDHT2)

Nowe linia monitorów studyjnych została zaprezentowana podczas tegorocznych NAMMShow, o czym pisaliśmy w artykule: uptone.pl/studio/sprzet-studio/namm2018-t-jak-tanio-czyli-nowa-seria-t-od-adam-audio

W skład nowej serii T wchodzą dwa modele: T5V z 5-calowym wooferem i T7V z wooferem 7-calowym. Oba modele wykorzystują nową konstrukcję głośnika wysokotonowego U-ART (Unique Accelerated Ribbon Tweeter), mają kolumny ze skośnymi ścięciami, bass-reflex umieszczony z tyłu, zwrotnicę i korektory sterowane przez wbudowany procesor DSP oraz gniazda pozwalające na różnorodne połączenia. Monitory są również kompatybilne z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

Mimo małych wymiarów monitorów mają wyjątkową wydajność: szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów oraz szeroki punkt odsłuchu sprawiają, że monitory serii T doskonale sprawdzą się w przypadku mniejszych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów czy realizacji programów radiowych.

Prezentacja odbędzie się 13 marca w godzinach 18.00-20.00 w warszawskim salonie RIFF przy ulicy Bokserskiej 62A. Na uczestników czekają upominki przygotowane przez producenta. Zapraszamy!

Więcej info:
Producent: www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here