Zestawy mikrofonowe Sennheiser XSW-D tańsze o 40% !!!

0

Tylko do końca sierpnia! Z takiej okazji zdecydowanie warto skorzystać. Aby uczcić swoje 75-lecie, firma Sennheiser przygotowała specjalną ofertę na wybrane zestawy mikrofonowe serii XS Wireless Digital, które będą oferowane w cenie obniżonej o ponad 40% !

Do końca sierpnia promocją będą objęte zestawy XSW-D Vocal Set dla wokalistów, XSW-D Lavalier Set dla mówców, XSW-D Pedalboard Set dla gitarzystów i basistów oraz zestaw XSW-D Portable Lavalier Set dla kamerzystów. Wszystkie systemy są dostępne na stronie www.sennheiser.pl w cenie obniżonej o ponad 40%. Do 31 sierpnia w ofercie specjalnej dostępne są również mikrofon Memory Mic i zestaw XSW 1-835 Vocal Set.

Sennheiser XSW-D PORTABLE LAVALIER SET

Przejście na technologię bezprzewodową nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki prostej obsłudze jednym dotknięciem, braku ograniczeń licencyjnych i wygodnemu ładowaniu przez USB, seria XS Wireless Digital jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników systemów bezprzewodowych, a także każdego, kto poszukuje prostego i szybkiego w konfiguracji bezprzewodowego sprzętu. Przy okazji zapraszamy Was do naszego testu tego zestawu:

[TEST] Sennheiser XS Wireless Digital, łatwy w użyciu cyfrowy system bezprzewodowy

XSW-D zastępuje kabel eleganckimi, kompaktowymi nadajnikami i odbiornikami, które działają na częstotliwości 2,4 GHz i nadaje się do użytku na całym świecie. System można wyciszyć z poziomu odbiornika lub nadajnika. Ma zasięg do 75 metrów w linii prostej, co w zupełności wystarcza aby zapewnić swobodę ruchów muzykom i umożliwić kamerzystom pracę przy różnych odległościach nadajników od kamer. Akumulatory wystarczają na 5 godzin i można je wygodnie ładować przez USB. Elementy systemów XSW-D są ze sobą kompatybilne, co umożliwia skonfigurowanie dowolnej kombinacji odbiornika i nadajnika.

  • Zestaw XSW-D Vocal Set zawiera nadajnik (XLR-3) i odbiornik (XLR-3, np. do stołów mikserskich), mikrofon XS 1 (kardioidalny), uchwyt mikrofonowy i kabel do ładowania USB.
  • Zestaw XSW-D Pedalboard Set zawiera odbiornik stylizowany na pedalboard z wbudowanym tunerem gitarowym, zasilacz do odbiornika, nadajnik instrumentalny z przedłużaczem i klipsem do paska, kabel połączeniowy do pedalboardu i kabel do ładowania USB.
  • Zestaw XSW-D Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem do paska, odbiornik (XLR-3), mikrofon krawatowy ME 2-II ze złączem mini-jack i kabel do ładowania USB.
  • Zestaw XSW-D Portable Lavalier Set zawiera nadajnik (mini-jack) z zaczepem na pasek, odbiornik (mini-jack) z kablem połączeniowym do kamery i uchwytem montażowy zimna stopka oraz mikrofon krawatowy ME 2-II.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here