Zatyczki Flare Audio Isolate – twoje maleńkie pole antydźwiękowe

1

Kochasz swoją muzykę i wiedzą o tym nawet twoi sąsiedzi. Czasem jednak czujesz się zmęczony hałasem i chciałbyś się tylko na chwilkę wyciszyć, dać uszom odetchnąć. Może nawet nachodzi cię mała refleksja, że w sumie słuch masz tylko jeden i może nie powinieneś nim ryzykować… i wtedy właśnie do akcji wkracza Flare Audio.

W sumie na pierwszy rzut oka pomyślisz sobie – ok, kolorowe, metalowe zatyczki do uszu. Wyglądają trochę jak łuski nabojów… Nic bardziej złudnego. Stworzone z tytanu lub aluminium Isolate – bo taką nazwę noszą te korki do uszu, wyprodukowano głównie z myślą o muzykach i stałych bywalcach masowych koncertów. Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do zwykłych zatyczek nie absorbują, a po prostu zatrzymują hałas, zanim jeszcze zacznie rozbrzmiewać w uchu. I dotyczy to również niskich częstotliwości.a66df1f2ba61ca1b202a73ecb3970dbd_originalCo ciekawe, zatyczki pozwalają nadal słyszeć muzykę, jednak nie przez uszy, a dzięki przewodzeniu jej przez kości. Dźwięki nadal pozostają klarowne i przejrzyste, jednak twoje bębenki są bezpieczne przed uszkodzeniami i nie zagrożone nawet drobną falunią dźwiękową. Dzięki temu, można cieszyć się głośną muzyką, bez obawy o ból – zupełnie, jakby otaczało cię coś w rodzaju pola antyhałasowego.
Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, Isolate możesz zabrać dosłownie wszędzie. Idealnie nadadzą się również podczas prozy życia codziennego. Mąż chrapiący tak bardzo, że jedyną pomocą jest skopanie go pod kołdrą i udawanie, że nic się nie zrobiło; banda dzieciaków w transporcie publicznym przekrzykująca się nawzajem; koleżanka z pracy opowiadająca na wysokim C o pierwszej kupce wnusia…
No cóż, ja nie chodzę na koncerty, bo wszystko mi się skręca na fałszywe dźwięki. Ale argumenty codzienności docierają do mnie zdecydowanie aż za bardzo.

Ceny zatyczek zaczynają się od 24.99£ za wersję aluminiową i 49.99£ za model tytanowy, który dzięki wyższej gęstości metalu oferuje lepsze wytłumienie.
Czy jest to wygórowana cena za długie i spokojne życie twojego słuchu? Kurs funta jest wysoki, ale… Może warto się zastanowić?
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę producenta – flareaudio.com.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj