Zapraszamy na Soundedit Festival 2021 już w październiku!

139
Soundedit-Festival-2021

W dniach 21-24/10/2021, wszystkich miłośników muzyki, zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, który odbędzie się już po raz trzynasty w Łodzi.

Tradycyjnie już Soundedit to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim spotkania, warsztaty i prelekcje wybitnych gości. Jak co roku impreza będzie gościć producentów, kompozytorów i artystów odpowiedzialnych za brzmienie wielu legendarnych płyt, singli i nagrań. Nie zabraknie więc oficjalnych oraz zakulisowych opowieści, które stanowią o charakterze i są podstawową wartością Festiwalu.

Zobaczcie skrót jak było rok temu:

Wydarzenie od lat wspierają liczne instytucje, firmy i redakcje jak: Łódzkie Centrum Wydarzeń, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Związek Artystów Wykonawców STOART czy Związek Producentów Audio – Video ZPAV. W tym roku również planowane są wyjątkowe punkty programu. Będziemy je udostępniać w miarę zbliżania się Festiwalu.

Wszystkie aktualności znajdziecie także na profilu Festiwalu: https://www.facebook.com/SoundeditFestival

“Hasło Soundedit ‘21 pozostaje bez zmian: „I Am The Sound”. Tak będzie mógł powiedzieć o sobie każdy, kto zechce razem z nami w Łodzi w przedostatni weekend października poznawać tajniki pracy producentów muzycznych, wysłuchać prelekcji, uczestniczyć w warsztatach i dyskusjach panelowych. Niebawem ogłosimy kolejne, zaskakujące punkty programu tegorocznej edycji Festiwalu, która odbędzie się w dniach 21-24 października 2021.

I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy na Soundedit, zapraszamy do Łodzi.”

– dodaje Maciej Werk, dyrektor Festiwalu

Więcej szczegółów: https://soundedit.pl