Wzmacniacze LEA Professional na targach InfoComm 2022

0
Wzmacniacze-LEA-Professional-na-targach-InfoComm-2022

LEA Professional, to producent wzmacniaczy, który innowacyjnymi produktami podbija swój segment rynku AV. Nie mogło go rzecz jasna zabraknąć na targach InfoComm 2022 w Las Vegas. Co ciekawego i nowego czekało na odwiedzających?

W tym roku organizatorzy targów InfoComm zdecydowali się powrócić do Sin City – miasta grzechu – Las Vegas. Ponownie w jednym miejscu spotkała się cała branża pro AV, począwszy od producentów, przez dystrybutorów i integratorów po klientów końcowych. Profesjonaliści z różnych firm i specjalności mogli znów dzielić się wiedzą i doświadczać innowacyjnych technologii, a to wszystko za pośrednictwem wielu inspirujących sesji edukacyjnych oraz ciekawych warsztatów ukazujących tegoroczne nowości i trendy w branży. 

CS1504-Connect-Series_LEA-Professional

Wspomniany na wstępie producent wzmacniaczy, firma LEA Professional zademonstrowała rozwinięcie serii CONNECT w postaci dwóch nowych modeli – CS1504 oraz CS1504D, czyli wersji DANTE ze wsparciem protokołu AES67. To najmocniejsze jednostki w portfolio LEA. Czterokanałowe wzmacniacze oferują 1500W na kanał (2, 4, 8 W oraz 70/100 V). Dzięki trzem różnym metodom połączenia sieciowego użytkownicy mogą łączyć się ze wzmacniaczem za pomocą wbudowanego punktu dostępowego Wi-Fi, istniejącej sieci Wi-Fi lub korzystając z połączenia Ethernet w sieci lokalnej. Nowe wzmacniacze to także nowe DSP pozwalające na użycie filtrów FIR.

CS1504D-Connect-Series_LEA-Professional

LEA CONNECT SERIES to pierwsza, profesjonalna seria wzmacniaczy wykorzystująca w pełni funkcjonalność Chmury. Dzięki niej możemy nie tylko przesyłać konfigurację systemu, ale także sterować i monitorować pracę urządzeń w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia i miejsca.

LEA Professional kolejny raz pokazało, że bardzo blisko współpracuje z użytkownikami i integratorami AV korzystającymi z ich rozwiązań. Producent zaprezentował zupełnie nowy interfejs offline, na który wszyscy czekali. Teraz wdrożenia systemów LEA Professional będą jeszcze łatwiejsze. Z naszej strony zapewniamy, że to nie koniec nowości od LEA. Producent bardzo szybko się rozwija, poszerza portfolio rozwiązań i już niedługo usłyszymy o kolejnych rozwiązaniach.

Więcej szczegółów
Producent: https://leaprofessional.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj