Wygraj, sesję nagraniową, monitory, interfejs, mikrofon, pluginy i więcej!

0

Z okazji pierwszych urodzin programu Na Setkę jego gospodarze, patroni i sponsorzy przygotowali dla widzów konkursy, w których nagrodami są między innymi monitory APS Klasik 2020, interfejs SSL 2, mikrofon Antelope Audio Edge Solo, wtyczki PSP i Bettermaker, a także miks, mastering, sesja nagraniowa czy profesjonalna aranżacja utworu!

Aby zdobyć jedną z wielu muzycznych nagród, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.nasetke.pl/konkurs, a następnie w trakcie urodzinowego odcinka Na Setkę zadzwonić na podany numer telefonu i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Proste? Teoretycznie tak, ale konkurencja z pewnością będzie zacięta… Fundatorami nagród są w większości dotychczasowi goście programu, a także nasz portal uptone.pl!

Drugą, dodatkową atrakcją uświetniającą rocznicę pierwszej emisji Na Setkę jest konkurs na życzenia urodzinowe – można je składać w formie wideo (również po wypełnieniu wyżej wspomnianego formularza rejestracyjnego) na profilu facebookowym programu lub we własnych mediach społecznościowych z hasztagiem #nasetke100lat. Wśród opublikowanych filmów solenizanci wybiorą zwycięzcę, który otrzyma jedyną w swoim rodzaju, pamiątkową lampę „Na Setkę“ wykonaną ręcznie w warsztacie OK – Shining Design. Zgłoszenia w tym konkursie można nadsyłać jeszcze tylko do środy do południa!

Urodzinowy odcinek Na Setkę będzie transmitowany w środę 21 kwietnia od godziny 20:00 zarówno na YouTubie, jak i na Facebooku, i tym razem na pewno nie będzie ograniczony czasowo do jednej godziny. Szczegóły wydarzenia pod linkiem: https://www.facebook.com/events/149493553673143

Na Setkę to internetowy talk-show poświęcony różnym aspektom produkcji muzycznej, założony i prowadzony przez dwóch producentów, kompozytorów, realizatorów nagrań i muzyków, Krisa Górskiego i Grzegorza Stasiuka. Pierwszy odcinek programu na żywo wyemitowany został 22 kwietnia 2020 roku. Od tego czasu Na Setkę zgromadziło wokół siebie setki widzów zainteresowanych branżą muzyczną od kuchni, zapraszając co środę o godzinie 20:00 kolejnych gości z krajowej sceny. Na początku roku 2021 portal Uptone.pl został oficjalnym patronem medialnym programu.

Więcej szczegółów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj