Jakub Dąbrowski wraca z singlem „Gorszy Mood” [VIDEO]

0

„Gorszy Mood”, czyli nowy singiel Jakuba Dąbrowskiego jest już dostępny w serwisach streamingowych. Kim jest artysta i czego możemy się spodziewać w najbliższym okresie?

Jakub Dąbrowski to pochodzący z Dolnego Śląska producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. W swojej muzyce łączy gatunki z pogranicza indie pop, indie rock i folku. Przez kilka lat niefortunnie szukał swojej drogi na każdym możliwym kierunku studiów aż w końcu odkrył magię produkcji i od tamtej pory na co dzień pracuje zarówno z różnymi artystami jak i nad swoim materiałem, który łączy ze sobą świat ironii, nieszczęśliwych miłości i studenckich lat.

„Gorszy Mood” to klasyczna opowieść „tinderowowa” kiedy zwykłe, szybkie spotkanie przeobraża się w coś mocniejszego i prawdziwego. Oczywiście jest to nieodwzajemnione uczucie, które z jednej strony jest jednym z tych najgorszych doświadczeń i które boli ale z drugiej strony patrząc na nie z punktu zdrowego rozsądku jest bezpieczniejsze. Szybkie zauroczenia często kończą się niefortunną klęską i doprowadzają człowieka do czucia coraz mniej i mniej.

Bardzo zależało mi żeby kawałek muzycznie był jak najprostszy i w jakiś sposób niedokończony co sprawi że słuchacz jeszcze bardziej może odnaleźć ulotność sprawy.

– dodaje Jakub

Zachęcamy także do wysłuchania kawałka “Bezchmurne Równania”:

Co słychać u Jakuba?
https://www.youtube.com
https://www.instagram.com/jakubdabrowskii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj