[VIDEO] Co nowego w rodzinie nagłośnienia L-Acoustics ARCS?

1

Podczas Prolight+Sound 2019, swoją premierę miało 5 nowych modeli w rodzinie L-Acoustics ARCS. Jak zapowiada producent, zgodnie z misją, nowe systemy ARCS A15 oraz A10, a także dedykowany subwoofer KS21, zapewniają słynną wydajność oraz niezawodność.

Kompaktowe rozmiary, niewielki ciężar i nieograniczona wszechstronność połączona z prostą obsługą. W skład nowej rodziny ARCS wchodzą cztery konstrukcje o stałej krzywiźnie – A15 Focus, A15 Wide, A10 Focus i A10 Wide oraz dedykowany do współpracy z nimi subwoofer KS21. Obudowy ARCS oferują różne opcje pokrycia dźwiękiem do 45 metrów i poziom SPL do 144 dB. Zastosowano w nich falowody o zmiennej dyspersji L-Fins, znane z flagowej serii K2.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

Nowe pasywne, dwudrożne moduły ARCS zapewniają różne opcje instalacji, w związku z czym ich zastosowania są bardzo szerokie. Mogą być montowane na statywach, ustawiane w stosy, a także być elementami pionowych lub poziomych gron źródła liniowego. Dzięki tym cechom nowa rodzina ARCS jest modułowym rozwiązaniem typu plug-and-play, łatwym w zastosowaniu praktycznie w każdej sytuacji. Jak dodaje producent: zapewnia brzmienie i skalowalność zgodne z wymaganiami stawianymi przez najważniejsze eventy oraz obiekty.

Zapraszamy do obejrzenia naszej krótkiej relacji ze stoiska marki L-Acoustics, podczas Prolight+Sound 2019:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj