Tom Back zdradza szczegóły na temat nowego subbasa Alcons LR28B!

0

Flagowy system liniowy Alcons LR28 cieszy oko i ucho realizatorów dźwięku od ponad roku. Idąc za dobrą passą, producent wprowadza na rynek subwoofer LR28B, który jak zaznacza Tom Back, charakteryzuje się ultraniskim zniekształceniem dźwięku i ma szansę zostać nowym punktem odniesienia dla tego typu konstrukcji opartych na 18″ wooferze.

Kolejny przystanek w strefie marki Alcons Audio, podczas Prolight+Sound 2019, to subwoofer Alcons LR28B, czyli BASE! 😉 Oczywiście subwoofer oparty na konstrukcji głośników 2 x 18″ nie jest żadnym spektakularnym odkryciem i jest to standard w systemach koncertowych. LR28B jest dedykowanym rozszerzeniem niskiej częstotliwości do wspomnianego wcześniej systemu liniowego LR28 ale może być również łączony z dowolnym innym systemem Alcons, zarówno w aplikacjach stałych, jak i przenośnych.

Nowy sub może być oczywiście zawieszony w dowolnej konfiguracji. Na dole bądź górze systemu, w zależności od potrzeb. To, czym producent przede wszystkim chce zwrócić uwagę w nowym LR28B to najniższe możliwe zniekształcenie sygnału (dźwięku) oraz wszechstronne możliwości jego zastosowania w przeróżnych aplikacjach dźwiękowych i różnych konfiguracjach podwieszenia.

Jak komentuje Tom Back: “My nie robimy dźwięku. Od tego są realizatorzy. My tworzymy narzędzia do jego przysyłania w praktycznie niezmienionej i możliwie najmniej zniekształconej postaci, a nowy sub, podobnie jak cała nasza linia produktów i związana z nimi technologia Pro-Ribbon, jest tego dowodem.”

Na stronie producenta zamieszczono już pierwsze wstępne informacje na jego temat. Znajdziecie je pod linkiem: https://www.alconsaudio.com/product/lr28b

A my ponownie zapraszamy do rozmowy z twórcą marki, Tomem Back i kilkoma istotnymi szczegółami dotyczącymi nowego suba LR28B:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here