TECHACADEMIA i warsztaty Post Scriptum Electronic Music Masterclass w Olsztynie! [08/07/2023]

0
Post-Scriptum-Electronic-Music-Masterclass-2023

Już w najbliższą sobotę (08.07.2023) zapraszamy do Browar Warmia w Olsztynie, gdzie odbędzie się druga edycja wydarzenia o nazwie Techacademia. Ta specjalna edycja będzie poprzedzona wyjątkowymi warsztatami Post Scriptum Electronic Music Masterclass.

Próbujesz tworzyć swoje utwory muzyki elektronicznej ale nie potrafisz ich dokończyć? Robisz swoją muzykę, jednak nie jesteś z niej zadowolony? A może chcesz udoskonalić swój własny warsztat i wypracować efektywny work-flow?

Już od godziny 17:00 zapraszamy Was na specjalne, interaktywne warsztaty i szkolenie z produkcji muzyki elektronicznej i obsługi profesjonalnego sprzętu dla DJów i producentów – Post Scriptum Electronic Music Masterclass. Post Scriptum krzewi wiedzę o muzyce elektronicznej. Z tej okazji, organizatorzy przygotowali super warsztaty z tworzenia i produkcji muzyki elektronicznej!

Wydarzenie to jest wyjątkową okazją aby nabyć tego rodzaju wiedzę w praktyczny sposób. To tez okazja nauczyć się tworzyć muzykę z wykorzystaniem nowoczesnych, a także klasycznych, technologii od osoby, która między innymi wystąpiła dotąd już 8 razy w jednym z najlepszych klubów na świecie Berghain w Berlinie oraz wydała ponad 100 płyt dla kultowych wytworni na świecie.

Dla kogo? Dla każdego kto:

 • Próbuje tworzyć swoje utwory ale nie potrafi ich dokończyć.
 • Robi swoją muzykę, ale czuje, że może być lepsza.
 • Nie wie jak znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy stopą a basem lub innymi elementami w swojej produkcji.
 • Chce udoskonalić swój wlasny warsztat i wypracować efektywny work-flow.
 • Używa różnych sprzętów ale chce dowiedzieć się, z jakich naprawdę urządzeń oraz wtyczek korzystają producenci muzyki elektronicznej
 • Tworzy swoje produkcje ale chce dowiedzieć się, jak powstały pewne ważne kawałki lub płyty Post Scriptum dla kluczowych wytwórni Techno na świecie jak Ostgut Ton, Infrastructure New York, Sonic Groove czy Synewave.
 • Ma gotowe kawałki i chce je prezentować na żywo, lecz nie wie jak to zrobić.
 • Gra “live” i chciałby polepszyć swój warsztat, wypracować odpowiedni set-up.
 • Próbuje mixowania kawałków swoimi własnymi siłami i chce zgłębic wiedze o różnych technikach mixu, sub-mixu jak i pre-mixu oraz dowiedzieć się na jakich etapach pracy studyjnej może je zastosować.
 • Chce poznać kreatywne strategie rozwoju artystycznego.
 • Chciałby zaplanować wydanie płyty, remixu czy albumu i potrzebuje do tego konkretnego planu.
 • A może po prostu interesuje się muzyką elektroniczna, ale nie ma pojęcia o jej produkcji, a chciałby zacząć tworzyć swoje utwory?

Jeżeli “TAK!” było Twoją odpowiedzią na którekolwiek z pytań to znaczy, że Post Scriptum Electronic Music Masterclass jest przeznaczone właśnie dla Ciebie!

TECHACADEMIA-Post-Scriptum-Electronic-Music-Masterclass-w-Olsztynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj