Audiostacja wyłącznym dystrybutorem marki Sonarworks!

0
Sonarworks-w-Audiostacji

Firma Sonarworks to wiodący w branży pro audio producent oprogramowania i mikrofonów do kalibracji akustycznej. Od teraz produkty marki będą dostępne w Polsce dzięki firmie Audiostacja, która została jej wyłącznym dystrybutorem.

Firma Sonarworks rozpoczęła swoją działalność w branży profesjonalnego sprzętu audio w 2012 roku. Jej opatentowane technologie są obecnie wykorzystywane w ponad 100 000 studiów na całym świecie, w tym przez wielu nagrodzonych Grammy inżynierów, którzy nagrywają gwiazdy z „TOP listy” (takie jak Lady Gaga, Madonna, Rihanna, Adele, Coldplay i inne). Po przeprowadzeniu największego w historii badania preferencji dźwiękowych konsumentów, Sonarworks realizuje misję umieszczenia osobistego dźwięku na pierwszym planie i w centrum uwagi każdego słuchacza muzyki na całym świecie.

Co warte podkreślenia, dzięki wiodącej w branży technologii personalizacji dźwięku SoundID, firma Sonarworks oferuje doskonałe rozwiązania w kategorii integracji technologii uczenia maszynowego, opartej na danych, z urządzeniami elektroniki użytkowej i platformami muzycznych baz danych. W ofercie znajdziecie 4 rodzaje oprogramowania do kalibracji SoundID:

SoundID Reference dla słuchawek

Oprogramowanie do kalibracji słuchawek zapewniające niezmiennie dokładny referencyjny dźwięk studyjny w posiadanych słuchawkach. Oprogramowanie zawiera ustawienia wstępne ponad 280 profili kalibracji słuchawek. Po zastosowaniu profilu kalibracji słuchawek oprogramowanie ustawia docelową charakterystykę częstotliwościową tak, aby była całkowicie płaska na wszystkich słyszalnych częstotliwościach. Charakterystyka częstotliwościowa słuchawek została zaprojektowana tak, aby naśladować neutralnie brzmiące głośniki. Dzięki skalibrowanym słuchawkom usłyszysz płaski, spójny dźwięk, gdziekolwiek jesteś.

Sonarworks-SoundID-Reference

SoundID Reference dla głośników i słuchawek

Oprogramowanie do kalibracji głośników i słuchawek zapewniające niezmiennie dokładny referencyjny dźwięk studyjny.
W mniej niż 20 minut możesz skalibrować posiadane głośniki studyjne za pomocą mikrofonu pomiarowego (kup lub użyj swojego) i skalibrować posiadane słuchawki za pomocą ponad 280 profili kalibracji słuchawek już wbudowanych w oprogramowanie, jako gotowe do użycia ustawienia wstępne. Dzięki zastosowanemu profilowi kalibracji oprogramowanie ustawia docelową charakterystykę częstotliwościową tak, aby była całkowicie płaska na wszystkich słyszalnych częstotliwościach, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy miks zostanie przetłumaczony.

“Dzięki dokładnemu studyjnemu dźwiękowi referencyjnemu możesz płynnie przełączać się między głośnikami i słuchawkami. Miksować z pewnością siebie i tworzyć muzykę, która wszędzie brzmi świetnie. Ciesz się nieograniczoną funkcjonalnością i nareszcie usłysz, jak naprawdę brzmią Twoje głośniki!”

SoundID Reference dla trybu wielokanałowego

SoundID Reference for Multichannel zapewnia dokładny i niezawodny dźwięk referencyjny dla konfiguracji głośników, od prostego stereo do systemów 9.1.6 atmos. Działa również w przypadku słuchawek, dzięki czemu można skalibrować dowolny z ponad 480 modeli słuchawek z naszej rosnącej bazy danych profili słuchawek, aby uzyskać spójny dźwięk referencyjny między słuchawkami a głośnikami.

SoundID Reference Measurement Microphone

SoundID Reference mikrofon pomiarowy

Wielokierunkowy mikrofon pomiarowy z indywidualnym profilem kalibracji. Każdy mikrofon został sprawdzony przez akustyków Sonarworks w odniesieniu do mikrofonu pomiarowego z certyfikatem ANSI. Oznacza to doskonałą dokładność w słyszalnym zakresie i brak nieprawidłowości między próbkami.

SoundID Reference mikrofon pomiarowy można nabyć jako oddzielne urządzenie albo w zestawie razem z SoundID Reference dla głośników i słuchawek albo SoundID Reference dla trybu wielokanałowego.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.sonarworks.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj