Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni z Riedel Bolero

0
Riedel-Bolero-Teatr-Muzyczny-w-Gdyni

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni to jedno z ważnych miejsc kulturalnych w Polsce. Znany jest z organizowania spektakularnych przedstawień muzycznych, musicali, operetek i innych produkcji, które łączą elementy teatru, muzyki i tańca. W celu optymalnej bezprzewodowej komunikacji interkomowej, teatr został wyposażony w system Riedel Bolero Standalone.

Jednym z unikalnych aspektów Teatru Muzycznego w Gdyni jest nacisk na adaptacje znanych historii, zarówno klasycznych, jak i współczesnych, w kontekście muzycznym. Często prezentowane są tu spektakle oparte na znanych filmach lub książkach, które są reinterpretowane w formie musicalu.

Teatr-Muzyczny-w-Gdyni

Teatr działa jako centrum rozwoju talentów muzycznych i teatralnych, dając młodym ludziom możliwość nauki i doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu ma duży wpływ na polską scenę artystyczną. Jego produkcje często są doceniane zarówno przez krytyków, jak i publiczność czego najlepszym dowodem jest 100% frekwencja na praktycznie wszystkich spektaklach! W celu optymalnej bezprzewodowej komunikacji interkomowej, teatr został wyposażony w system Riedel Bolero Standalone.

Riedel-Bolero

Bezprzewodowy system interkomowy Bolero, może obsłużyć do 250 beltpacków i 100 anten w jednym wdrożeniu przy zastosowaniu matrycy Artist. Bolero redefiniuje kategorię interkomów bezprzewodowych dzięki funkcjom takim jak ADR (Advanced DECT Receiver) z technologią multi – Technolgią redukcji skutków propagacji wielodrogowej dla większej wytrzymałości RF, rejestracja „Touch&Go” NFC, i co bardzo istotne pierwszy interkom pracujący jako walkie-talkie. Wraz z dodaniem najnowszego trybu Bolero Standalone 2110 (AES67), dostępne są teraz trzy tryby sieciowe dla systemów Bolero – każdy z nich dedykowany do określonych zastosowań.

Riedel-Bolero-6-key-Beltpack-and-Active-Antenna

Beltpack posiada sześć przycisków do komunikacji i oddzielny siódmy przycisk „Odpowiedz”, aby szybko odpowiedzieć ostatniemu dzwoniącemu. Czytelny w świetle słonecznym i zarazem przyciemniany w razie potrzeby użytkownika wyświetlacz Bolero można obracać, dzięki czemu jest czytelny w dowolnej orientacji. Ponadto, po raz pierwszy w branży, beltpack może być używać bez zestawu słuchawkowego jako radio walkie-talkie, wykorzystując zintegrowany mikrofon i głośnik. Beltpacki Bolero obsługują technologię Bluetooth, umożliwiając podłączenie zestawu słuchawkowego Bluetooth lub smartfona. Po podłączeniu smartfona, beltpack może działać jak zestaw głośnomówiący w samochodzie, dzięki czemu użytkownik może odbierać połączenia na swoim telefonie oraz rozmawiać i słuchać przez zestaw słuchawkowy z beltpackiem. Użytkownicy mogą również wprowadzać połączenia telefoniczne bezpośrednio do kanałów interkomu, zapewniając nowy poziom elastyczności przepływu pracy.

riedel-bolero

Główne cechy Riedel Bolero:

  • Sześć w pełni konfigurowalnych klawiszy full-duplex plus wygodny siódmy przycisk ODPOWIEDZ ostatniemu dzwoniącemu
  • Technologia ADR (Advanced DECT Receiver) z odbiorem wielokierunkowym i technologią redukcji skutków propagacji wielodrogowej, które zapewniają większą odporność komunikacji radiowej.
  • czytelny wyświetlacz w świetle słonecznym z możliwością ustawienia jasności wyświetlacza, jak i możliwość odwrócenia wyświetlacza
  • Mozliwość używania beltpack bez zestawu słuchawkowego jako Walkie-talkie z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem.
  • Beltpacki Bolero obsługują Bluetooth 4.1, co umożliwia podłączenie ze smartfonem lub pracę z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym
  • IP-65
  • Rejestracja beltpacków metodą „Touch&Go”, lub „Over the Air”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.riedel.net
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj