Szkolenie online: Mikrofony i dźwięk na scenie!

0

JBL Professional zaprasza na kwietniowy cykl treningowy online. Już 1 kwietnia (środa) pierwsze szkolenie poświęcone mikrofonom na scenie. UWAGA! Udział jest darmowy ale ilość miejsc ograniczona! Będzie interesująco więc zapraszamy.

Przestój w branży muzycznej nie cieszy nikogo. Jednak warto ten czas poświęcić na dokształacenie, usystematyzowanie lub przypomnienie wielu tematów, które w codziennej rutynie i pośpiechu mogą czasami umknąć. Warto skorzystać tym bardziej, że są całkowicie za darmo!

Jak czytamy na profilu Soundcraft Polska:

Kształć się online z Harmanem!

Harman University zaprasza na online’owe szkolenia z zagranicznymi prelegentami. Kto pierwszy ten lepszy. Limitowana ilość miejsc! To idealny moment na zdobycie wiedzy od profesjonalistów z różnych zakątków świata. Pierwsze szkolenie na temat mikrofonów odbędzie się już w środę 1 kwietnia. [LINK DO REJESTRACJI]

Następne, bardzo ciekawe prowadzone przez weterana branży eventowej, Cameron’a O’Neill, na temat wyzwań jakie stawiają imprezy eSport’owe inżynierom systemów audio. 9 kwietnia, godzina 18.00.

Trzecie szkolenie, 23 kwietnia dotyczyć będzie Performance Manager’a dla początkujących i zaawansowanych.

Microphone Applications for Stage and Sound

Więcej szczegółów: https://jblpro.com/learning-sessions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here