Darmowe aplikacje muzyczne na ciężkie czasy!

0

Zastanawiacie się jak spożytkować wolny czas w domu? Może ciekawe aplikacje muzyczne, które pozwolą Wam wyzwolić kreatywność, a w związku z ogólnoświatową sytuacją, dostępne są teraz zupełnie ZA DARMO! Warto jednak się spieszyć, gdyż niektóre z nich są ograniczone czasowo!

W gronie ciekawych i oczywiście darmowych aplikacji, znalazły się m.in. aplikacja Moog Minimoog Model D oraz Korg Kaossilator.

Śladem tym poszło także wielu innych producentów, oferując nie tylko darmowe aplikacje, ale także darmowe oprogramowanie jak np. Voltage Modular Nucleus od Cherry Audio, rozszerzenia wirtualne jak np: Native Instruments Analog Dreams, które do tej pory było płatne. Mowa tu m.in. o nowych presetach, bankach brzmień, efektach, a także kursach szkoleniowych np: Fender Play za darmo na 3 miesiące!

Inne ciekawe propozycje, niestety w większości na urządzenia z system iOS to: Synth One od AudioKit, TF7 Synth od Tenacious Frog. Inne znane już darmowe propozycje to GarageBandKorg Gadget 2 Le czy Launchpad.

Podsumowując… Szukajcie, a znajdziecie! Jest tego całkiem sporo! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj