Switche sieciowe Agora – zamów swój zestaw demo już dziś!

229
Agora-Ghost-Network-w-Audio-Plus

Zgodnie z zapowiedzią, firma Audio Plus oficjalnie pokazuje nową markę w swoim portfolio. Francuska firma Agora, bo niej mowa, produkuje zaawansowane rozwiązania sieciowe, które umożliwiają zarządzanie skomplikowanymi wydarzeniami lub instalacjami. Jej produkty będą dostępne od czerwca 2023, a już dziś zainteresowane firmy mogą zamawiać zestawy demo!

Francuska marka Agora [Sprawdź ofertę TUTAJ] specjalizuje się w produkcji konfigurowalnych switchy sieciowych, które zapewniają uniwersalność, ogromne możliwości i bezpieczną redundancję. To spójne rozwiązanie zaprojektowane zostało przez ludzi doświadczonych w pro audio dla świata dźwięku, światła i multimediów. 

Główną grupą produktów w ofercie marki Agora jest seria switchy sieciowych Ghost. To rozwiązanie łączące wiele standardów przesyłu sygnału w jednej sieci. Już sama nazwa, pochodząca od „Gigabit Host” wiele mówi o tych urządzeniach – znajdują się wśród nich switche z portami o przepustowości do 10 gigabit. Wszystkie produkty wyposażone są w rozbudowany zasilacz, który w opcji może być zasilaczem redundantnym.

Agora-Ghost-Series

Ghost jest wielozadaniową platformą w obudowie rackowej 1U, przeznaczoną do multipleksowania, przesyłania i monitorowania sygnałów transmisyjnych w sieci Ethernet. Pozwala tworzyć zaawansowane sieci i łatwo nimi zarządzać w oparciu o graficzny interfejs, a nie skomplikowane programowanie. Dzięki temu mogą z nich z powodzeniem korzystać nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy z dziedziny IT. Sieci Ghost są w pełni kompatybilne z protokołami Dante, AES67, NDI, VoIP, Artnet, Ethersound, Cobranet oraz Ravenna. 

Agora-Ghost-Series

Systemy Ghost można określić jako autostradę dla transmitowanych mediów, po której może swobodnie poruszać się dowolny pojazd z pierwszeństwem na swojej dedykowanej części, bez żadnych globalnych korków. W połączeniu z kartami sieciowymi Auvitran (przy wykorzystaniu mostka Agora H1) rozwiązania Ghost oferują możliwości dotychczas dostępne wyłącznie w systemach opartych na transmisji optycznej. Ale, co istotne, kosztują o wiele mniej.

Agora-Fast-2

Rozszerzeniem dla serii Ghost jest urządzenie Fast F2. Może ono pracować samodzielnie jako podwójny, redundantny switch sieciowy. Zaś w trybie rozszerzenia systemu Ghost zwiększa liczbę portów sieci. Do zarządzania platformą Ghost/Fast zaprojektowano software Agora Controller. To dedykowane do zastosowań tourowych oprogramowanie pozwala na jednoczesne zarządzanie nawet 200 urządzeniami w sieci, z poziomu komputera opartego na systemach Windows, MacOS lub Linux.

Produkty marki Agora dostępne są w ofercie Audio Plus od czerwca 2023. Zamów swoje demo już dziś!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ghost-network.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl/agora