Firma Aplauz dystrybutorem rozwiązań AVPro Edge

0
AVPro Edge

AVPro Edge to jeden z czołowych producentów specjalizujących się w produkcji innowacyjnych rozwiązań do dystrybucji sygnału AV. Od dziś jego oferta będzie dostępna w Polsce dzięki firmie Aplauz Audio, która została wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

avpro-edgeAVPro Edge została założona w 2011 roku w USA i od tego czasu stała się czołowym producentem innowacyjnych rozwiązań do dystrybucji sygnału AV. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym switch’e, matryce, rozdzielacze, extendery, konwertery i kable, które są projektowane, produkowane i testowane z myślą o najwyższej jakości i niezawodności. Produkty te są zwykle stosowane w instalacjach systemów audio-wideo profesjonalnego użytku, takich jak systemy do prezentacji multimedialnych, konferencje, systemy do kina domowego, studia telewizyjne, a także w zastosowaniach przemysłowych.

Firma jest znana z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają transmisję sygnałów wideo i audio o wysokiej jakości w różnych formatach i rozdzielczościach, w tym 4K, 8K i HDR. Wśród produktów AVPro Edge znajdziemy m.in. matryce z obsługą protokołu HDBaseT oraz HDMI, switch’e z obsługą 4K60Hz oraz konwertery wideo SDI i HDMI.

AVPro Edge

„AVPro Edge jest ekspertem w dziedzinie dystrybucji nieskompresowanego sygnału audio-wideo. Firma opracowuje unikatowe i zróżnicowane rozwiązania dla współczesnych integratorów: od przełączników matrycowych 40 Gb/s i 18 Gb/s oraz procesorów ścian wideo po produkty rozszerzające HDMI i AV-over-IP. W Aplauzie bardzo rygorystycznie podchodzimy do selekcji marek, z którymi współpracujemy, i co istotne z naszego punktu widzenia, wszystkie rozwiązania AVPro Edge spełniają nasze wysokie wymagania odnośnie jakości i niezawodności, a ponadto są przystępne cenowo. Cieszymy się niesamowicie, że taka marka dołącza do naszego portfolio.”

– powiedział Grzegorz Fotek, Prezes Zarządu Aplauz Sp. z o. o.

„Produkty marki AVPro Edge wyróżniają się na tle konkurencji dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak skalowanie, wzorce testowe, de-embedding audio i downmix audio. Z naszego punktu widzenia bardzo istotna jest również wysoka niezawodność rozwiązań amerykańskiego producenta. AVPro Edge świetnie uzupełnia naszą ofertę i pozwoli oferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania w oparciu o rozwiązania Sennheisera, QSC, czy ekosystemu Q-SYS, do którego są dostępne nawet oficjalne pluginy AVPro Edge. W tym momencie czekamy na dostawę produktów cieszących się największym popytem, natomiast w najbliższej przyszłości jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na dowolne rozwiązanie z katalogu AVPro Edge.”

– powiedział Rafał Smoliński, opiekun marki i Manager Rynku Pro Audio w Aplauzie

AVPro Edge stawia na jakość i niezawodność swoich produktów, dlatego też oferuje długie gwarancje na swoje produkty oraz zapewnia wsparcie techniczne dla swoich klientów. Firma ma swoje oddziały w USA i Europie, dzięki czemu oferuje wsparcie dla klientów na całym świecie.

Wszystkie informacje o produktach AVPro Edge, cenach i terminach realizacji zamówień są dostępne w Dziale Instalacji firmy Aplauz. Pełen katalog produktów jest dostępny na stronie https://avproglobal.egnyte.com.

O firmie Aplauz

Aplauz Audio została założona w 2003 roku przez osoby zawodowo związane z rynkiem profesjonalnych rozwiązań audio oraz instrumentów muzycznych. Firma zaczynała od okablowania audio i wideo znanej z rynku teleinformatycznego amerykańskiej firmy Belden oraz cenionych wysokiej jakości złącz audio i wideo australijskiej marki Amphenol. Z biegiem czasu starannie rozwijano firmę, tworząc profesjonalny zespół. Rozwinięto infrastrukturę logistyczną i magazynową oraz rozbudowano sieć zaufanych partnerów i podwykonawców. W efekcie dziś w portfolio firmy znajdziecie rozwiązania takich renomowanych producentów jak Sennheiser, Neumann, QSC, Alcons Audio czy Yamaha, a działalność obejmuje wszystkie etapy obsługi profesjonalnego i konsumenckiego rynku audio oraz rynku muzycznego.

Więcej szczegółów
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl
Producent: https://www.avproedge.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj