Subwoofer QSC KS112 już niebawem w Polsce!

0

Jak donosi polski dystrybutor marki QSC w Polsce, firma Aplauz Audio, niebawem do Polski trafi Subwoofer QSC KS112. Ten wyjątkowy sprzęt łączy w sobie kompaktową obudowę, niewielki ciężar i bardzo dobre właściwości brzmieniowe.

W kwietniu do Polski powinien trafić nasz najnowszy ultrakompaktowy subwoofer KS112! To wyjątkowo mobilny sub o konstrukcji pasmowo-przepustowej. Został wyposażony w jeden 12-calowy przetwornik, który jest zasilany przez moduł wzmacniacza o konstrukcji klasy D, zapewniający moc szczytową 2000 watów. Po raz pierwszy został zaprezentowany na NAMM Show 2018.

Procesor DSP zapewnia crossover o zmiennych ustawieniach, możliwość zapisywania i wczytywania scen dla typowych zastosowań subwoofera. Dwa gniazda z gwintami M20 zapewniają stabilne i wolne od kołysania połączenia z nagwintowanymi tyczkami głośnikowymi, pozwalając na wykorzystanie subwoofera w pozycji pionowej lub poziomej (tyczka nie jest dołączona do subwoofera). Obudowa jest zrobiona ze sklejki brzozowej najwyższej jakości i wyposażona w wysokiej jakości koła o niskim poziomie hałasu.

Radość dystrybutora jest absolutne zrozumiała, gdyż QSC KS112 okrzyknięto jednym z najciekawszych produktów w swojej klasie.

Więcej info:
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here