Stay Music w Audiostacji!

214
statywy-stay-music

Wysokiej jakości statywy do instrumentów klawiszowych, stojaki gitarowe i inne akcesoria marki Stay Music trafiły na rynek polski dzięki firmie Audiostacja. Szukajcie ich w dobrych sklepach muzycznych!

Firma Audiostacja ogłasza dostępność na rynku polskim brazylijskiej marki Stay Music specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości statywów klawiszowych, mikrofonowych i innych przydatnych akcesoriów jak stojaki gitarowe czy specjalne uchwyty na tablet. Poznajcie ofertę marki: TUTAJ.

Historia firmy Stay Music

Dwadzieścia lat temu bracia Decio Cavalheiri i Fioravante Cavalheiri, dyrektorzy przemysłu metalurgicznego Stay i entuzjaści muzyki, wyprodukowali w Brazylii pierwsze statywy o innowacyjnym designie do instrumentów klawiszowych i z opatentowaną technologią. W ten sposób narodziła się firma Stay Music, wywodząca się z jednego z największych brazylijskich przemysłów w dziedzinie wtrysku aluminium pod ciśnieniem, przemysłu metalurgicznego Stay.

Od momentu pojawienia się pierwszych statywów produkowanych przez Stay Music, ich odbiór na brazylijskim rynku muzycznym był zawsze bardzo pozytywny, ponieważ był to sprzęt wszechstronny, wysokiej jakości i łatwy w montażu dzięki zastosowanej technologii.

Z biegiem lat i w oparciu o własną bazę technologiczną, firma Stay Music po raz kolejny wprowadził innowacje, przekształcając wszystkie statywy, które do tej pory były wykonane ze stali węglowej + aluminium w aluminium, zapewniając tym samym swoim klientom jeszcze większą wytrzymałość i trwałość, a do tego lekkość.

Stay-Music-Keyboards-Stands

Dlatego też nowe wsporniki, zwane teraz półkami wielofunkcyjnymi, są wykorzystywane na różne sposoby w różnych sytuacjach, takich jak:

  • Muzyczne: dla klawiatur, pianin cyfrowych, kontrolerów itp;
  • Audio: wsparcie dla mikserów, oświetlenia, DJ-ów itp;
  • Biurowe: stacje robocze i multimedia itp., ponieważ oprócz lekkości i wytrzymałości, zyskały design i najnowocześniejszą technologię.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.staymusicstands.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl