Shure Classic Collection – marzenie wielu wokalistów…

1

Charakterystyczne wzornictwo jest tak samo rozpoznawalne jak logo samego producenta, który produkuje te mikrofony. Shure Classic Collection to niewątpliwie ikona sceny wokalnej.

Najbardziej charakterystyczny model tej serii to mikrofon o symbolu 55SH, używany przez samego Elvisa Presleya, posiadający rozpoznawalną obudowę z odlewu w wykończeniu chromowanym satynowym, co zapewnia mu wybitnie klasyczny wygląd i odbiór.

Jednokierunkowa, kardioidalna charakterystyka przetwornika gwarantuje minimalną obecność sygnałów docierających z tyłu mikrofonu. Cecha ta pozwala wykorzystywać ten model w małej odległości od głośników bez powstawania zjawiska sprzężenia zwrotnego.

Jak pisze sama firma na temat swojej kolekcji?

Shure Classic Collection składa się z zestawu niezwykle znanych mikrofonów, które posiadają eleganckie wzornictwo będące ikoną mikrofonu. Ponadczasowy styl i kulturowe znaczenie z Kolekcji Klasycznej ucieleśnia czasy rock & rolla i rhythm & blues’a kiedy królowały na scenie.

Ja myślę, że warto im wierzyć. Jeśli chcecie poznać całą serię tych mikrofonów i poznać szczegóły techniczne zapraszamy na polską stronę producenta www.shure.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj