Sennheiser na targach InfoComm 2019

0

InfoComm to jedne z największych i najważniejszych targów branży A/V na świecie. Już jutro startują one w Orlando (USA), gdzie m.in. firma Sennheiser będzie pokazywać swoje rozwiązania dla sektora biznesowego i edukacyjnego.

Link do strony wydarzenia InfoComm 2019: https://www.infocommshow.org

Najważniejszym punktem ekspozycji będzie najnowszy mikrofon sufitowy TeamConnect Ceiling 2 (TCC2), o którym wspominaliśmy przy okazji targów ISE2019. Wykorzystuje on opatentowaną technologię automatycznego adaptacyjnego kształtowania wiązki, aby zapewnić najwyższą jakość wirtualnych spotkań.

Adaptacyjne kształtowanie wiązki? Co to?

TeamConnect Ceiling 2 jest flagowym rozwiązaniem konferencyjnym A/V firmy Sennheiser i wykorzystuje unikatową technologię adaptacyjnego kształtowania wiązki, która podąża za przemawiającą osobą, gdziekolwiek się ona porusza. W przeciwieństwie do mikrofonów sufitowych ze statyczną technologią kształtowania wiązki, które ograniczają efektywny zasięg do wstępnie zdefiniowanych stref mówienia, TCC2 niezawodnie rejestruje głos mówcy bez względu na to, gdzie się znajduje. Ponadto nie ma potrzeby zmiany konfiguracji mikrofonu, gdy zmienia się liczba uczestników lub gdy wybrano inny układ sali: dzięki technologii pojedynczej, adaptacyjnej wiązki TeamConnect 2 dostosowuje się do każdych warunków.

Nowa macierz mikrofonowa może być używana razem z istniejącymi analogowymi systemami konferencyjnymi lub zintegrowana z w pełni cyfrowymi systemami, a także może być kontrolowana i monitorowana przez sieć. TCC2 obsługuje Power over Ethernet (PoE), oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit, Dante Domain Manager i zapewnia możliwość integracji z softem innych firm, takich jak Crestron.

Sennheiser Control Cockpit 3.1.0 jest już dostępny!

Podczas InfoComm2019 Sennheiser zaprezentuje również najnowszą wersję oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, dzięki któremu można w intuicyjny i łatwy sposób konfigurować oraz zarządzać mikrofonem TeamConnect Ceiling 2, a także z cyfrowymi systemami SpeechLine Wireless, które są również pokazywane na targach. Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarek internetowych na dowolnym smartfonie, tablecie lub laptopie. Sennheiser Control Cockpit oferuje ciągły, globalny przegląd wszystkich urządzeń Sennheisera z funkcją obsługi za pośrednictwem sieci, a jednocześnie znacznie upraszcza zdalną zmianę ustawień dla pojedynczych lub wielu urządzeń na raz.

Oprócz różnych usprawnień i poprawek najważniejsze zmiany w wersji 3.1.0 obejmują wykrywanie mikrofonów bezprzewodowych poza zasięgiem oraz możliwość wyboru stref wykluczenia dla mikrofonu TeamConnect Ceiling 2. Oprogramowanie powiadomi administratora systemu za pośrednictwem e-mail i/lub SMS, gdy mikrofon bezprzewodowy znajdzie się poza zasięgiem odbiornika. Sennheiser Control Cockpit w wersji 3.1.0 oferuje możliwość definiowania pionowych stref wykluczenia w celu zminimalizowania hałasu z projektorów lub urządzeń klimatyzacyjnych.

UWAGA! Darmowe oprogramowanie można pobrać ze strony www.sennheiser.com/control-cockpit-software.

SpeechLine Digital Wireless i MobileConnect

Seria mikrofonów Sennheiser SpeechLine Digital Wireless, o której też już pisaliśmy, została stworzona specjalnie dla typowych zastosowań nagłośnienia przemówień w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych, np. Na uniwersytetach, i zapewnia najwyższy poziom zrozumiałości mowy. W pełni skalowalny system gwarantuje niezrównaną jakość dźwięku i elastyczne opcje konfiguracji.

Sennheiser zaprezentuje również MobileConnect – oparty na WiFi system do odsłuchu transmitowanych treści audio. System idealnie nadaje się do zastosowań na uniwersytetach i wykorzystuje filozofię BYOD, dzięki czemu studenci mogą dołączyć do lekcji za pomocą własnego urządzenia, aby uczestniczyć w wykładach z lepszym dźwiękiem. MobileConnect można również zastosować w środowiskach teatralnych, operowych i muzycznych.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj