Sennheiser HM 200 – „niewidzialny“ mikrofon nagłowny

0

Sennheiser HM 200 Head Mic to najnowszy model mikrofonu nagłownego o bardzo dyskretnej, niemal niewidzialnej konstrukcji.

Sennheiser HM 200 korzysta z bardzo udanej kapsuły mikrofonu krawatowego MKE 1, która do tej pory wykorzystywana była także w konfiguracji nagłownej, ale wykonywanej na indywidualne zamówienie. Teraz ten popularny sposób wykorzystania kapsuły MKE 1 dostępny będzie w produkcji seryjnej.

„HM 200 odniósł ogromny sukces jako produkt robiony na zamówienie na naszym rodzimym rynku broadcastowym. Najwyższy czas, aby przekształcić ten świetny mikrofon nagłowny w produkt seryjny i udostępnić go nadawcom, a także inżynierom dźwięku w teatrach i operach na całym świecie.”

– wyjaśnia Tom Vollmers, Manager Professional Portfolio w firmie Sennheiser

Sennheiser MKE 1 to najmniejszy mikrofon lavalier w katalogu firmy, charakteryzujący się kierunkowością dookólną, stosunkowo niewielką podatnością na podmuchy powietrza i maksymalnym poziomem SPL do 143 dB.

HM 200 obejmuje metalowy pałąk nagłowny o wadze zaledwie ok. 13 gramów, włączając w to dołączony kabel z 3-pinowym wtykiem. Srebrny kolor z przezroczystymi nakładkami na uszy, krótkie ramię oraz kabel w kolorze cielistym powodują, że zestaw ten jest ledwie zauważalny na scenie czy w kamerze.

W komplecie otrzymamy piankową osłonkę przed wiatrem w kolorze beżowym, sześć klipsów mocujących, jedną dużą i jedną małą osłonkę ochronną dla wizażysty oraz walizeczkę transportową.

Sennheiser HM 200 będzie dostępny w Polsce na przełomie czerwca i lipca w cenie katalogowej 2499 zł.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj