EPOS H3: perfekcyjny dźwięk w słuchawkach gamingowych

1

EPOS H3 to najnowsze, przewodowe, słuchawki gamingowe, zapewniające graczom bardzo dobre odwzorowanie dźwięku w rozsądnej cenie.

Słuchawki są pierwszym modelem nowej generacji najwyższej klasy urządzeń peryferyjnych EPOS, które gwarantują wszystkim graczom bardzo dobry dźwięk z intuicyjną obsługą plug-and-play. H3 są wykonane z lekkich i solidnych materiałów w eleganckich wariantach kolorystycznych Onyx Black i Ghost White, a ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na dopasowanie do każdego rozmiaru głowy.

Moc audio

Słuchawki EPOS H3 powstały w oparciu o 115-letnie doświadczenie firmy w inżynierii dźwięku i kontynuują jej dziedzictwo w zakresie bezkompromisowej przejrzystości audio, zapewniając dynamiczny bas i wyraziste wysokie tony, co gwarantuje wyjątkowy realizm. W nowym zestawie słuchawkowym udało się połączyć sprawdzoną jakość dźwięku premium z przystępną ceną, dzięki czemu H3 otwiera nowe możliwości przed graczami, którzy chcą poszerzyć swoje wrażenia z gry i przenieść je na wyższy poziom. Ulepszona technologia audio pozwala na skrócenie czasu reakcji w grach, co jest cechą najlepszych urządzeń peryferyjnych. Intuicyjna regulacja głośności na prawym nauszniku pozwala na łatwą regulację w trakcie gry za pomocą pokrętła.

Wysoka jakość mikrofonu

EOPS H3 zapewniają czystą komunikację zespołową, która jest niezbędna do uzyskania przewagi w grach wieloosobowych. Mikrofon o jakości studyjnej transmituje czysty dźwięk, jednocześnie z łatwością redukując niepożądane szumy tła, aby usprawnić gry zespołowe. Ramię wysięgnika zestawu słuchawkowego podnosi się do góry, umożliwiając szybkie wyciszenie mikrofonu.

Wieloplatformowa funkcjonalność plug-and-play

Słuchawki można bezproblemowo połączyć ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem jack 3,5 mm, w tym z komputerami PC, Mac OSX, Nintendo Switch, Sony PlayStation i Xbox. Wymienny kabel 3,5 mm z jednym lub dwoma wtykami umożliwia szybkie przełączanie między urządzeniami, aby móc kontynuować grę. Słuchawki H3 są także w pełni kompatybilne ze wszystkimi zewnętrznymi kartami dźwiękowymi EPOS, w tym GSX 300 i GSX 1200 PRO.

Komfort na wysokim poziomie

Zestaw słuchawkowy jest wykonany zgodnie ze standardem EPOS z wysokiej jakości materiałów i oferuje świeże podejście do designu słuchawek do gier, zapewniając lekką, ale solidną konstrukcję. Suwaki ze stali nierdzewnej w pałąku, nauszniki na zawiasach i wytrzymałe poduszki zapewniają wysoki komfort nawet podczas dłuższych sesji. Ergonomiczne nauszniki i zamknięta konstrukcja gwarantują dobre pasywne tłumienie hałasu.

„H3 to idealny zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy chcą przenieść swoje wrażenia z gry na wyższy poziom, jednocześnie przewyższający oczekiwania wobec produktów audio klasy premium w podobnej cenie. Wysokiej jakości dźwięk jest podstawowym elementem tego, jak gry otwierają przed nami nowe światy, a H3 spełnia obietnicę, że nas tam zabiorą”

– powiedziała Maja Sand-Grimnitz, dyrektor ds. marketingu globalnego w EPOS

Cena i dostępność

Słuchawki EPOS H3 będą dostępne na polskim rynku w maju bieżącego roku w wybranych sklepach partnerskich. Katalogowa cena słuchawek wynosi 549 zł.

EPOS to firma oferująca rozwiązania audio i wideo, opracowująca i sprzedająca urządzenia dla profesjonalistów i społeczności graczy. Oparta na wiodących i zaawansowanych technologiach, założona w Danii firma dostarcza wysokiej klasy rozwiązania audio i wideo, których najważniejszymi parametrami są wzornictwo, technologia i wydajność.

Powstanie marki EPOS opiera się na decyzji o umożliwieniu ewolucji segmentów biznesowych spółki joint venture – znanej jako Sennheiser Communications – pomiędzy Sennheiser electronic GmbH & Co. KG i Demant A/S w różnych konfiguracjach. Oprócz wprowadzenia nowego portfolio marek własnych, EPOS kontynuuje sprzedaż obecnego portfolio Sennheiser Communications pod wspólną marką EPOS I SENNHEISER.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eposaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj