Sennheiser Evolution Wireless Digital z nagrodą TEC Award 2022

181
Sennheiser-Evolution-Wireless-Digital_TEC-Awards-2022

Sennheiser Evolution Wireless Digital (EW-D) to najnowszy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych i jednocześnie pierwszy w rodzinie Evolution, który został laureatem tegorocznej nagrody TEC w kategorii “Technologia bezprzewodowa”!

Coroczna gala nagród TEC Awards, których laureatów poznajemy podczas targów NAMM Show, są bez wątpienia powodem do domu dla firmy Sennheiser. Ich najnowszy bezprzewodowy system Evolution Wireless Digital (EW-D), został doceniony przez grono specjalistów z całego świata za wybitne osiągnięcia techniczne, w kategorii “Technologia bezprzewodowa”.

“Jesteśmy wdzięczni Fundacji NAMM i naszym klientom na całym świecie za uznanie dla Evolution Wireless Digital. Ten system jest w stanie zapewnić imponującą wszechstronność i łatwość obsługi za pomocą aplikacji w bardzo atrakcyjnej cenie – jest to użyteczne dla wielu zastosowań na rynkach pro audio i instalacyjnym.”

– skomentował Oliver Schmitz, Music Industry Portfolio Manager w Sennheiser

Sennheiser-Evolution_Wireless_Digital_top

Podnoszenie poziomu użyteczności w systemach bezprzewodowych

Cyfrowe systemy mikrofonowe Sennheiser Evolution Wireless Digital pracują na częstotliwościach UHF, wykorzystując najnowszą technologię firmy w zakresie cyfrowej transmisji bezprzewodowej oraz możliwość błyskawicznej konfiguracji wielu kanałów bezprzewodowych. Użytkownicy mogą włączyć automatyczną konfigurację częstotliwości za pomocą aplikacji Smart Assist App, co zapewnia jeszcze większą prostotę i wygodę. Ponieważ intermodulacja jest pomijalna, system może po prostu układać częstotliwości w równoodległościowej siatce, dzięki czemu EW-D jest wydajnym narzędziem bezprzewodowym w dzisiejszym zatłoczonym spektrum częstotliwości. 

Sennheiser Evolution Wireless Digital to cyfrowy bezprzewodowy system mikrofonowy, który został pokazany w ubiegłym roku. Seria ta stanowi krok w stronę uproszczenia technologii bezprzewodowej i zapewnia łatwą, opartą na mobilnej aplikacji obsługę, zachowując przy tym profesjonalną jakość, wielokanałowość i niezawodność, których użytkownicy oczekują od mikrofonów UHF i 1G8. EW-D doskonale sprawdzi się zarówno na scenie, jak i w zastosowaniach biznesowych czy zdalnej edukacji. Więcej na jego temat pisaliśmy m.in. TUTAJ.

Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że nowy system już niebawem będzie dostępny w sprzedaży!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl