MEINL Sonic Energy i Meinl Percussion na Wibracje Festiwal 2022

154
MEINL Sonic Energy i Meinl Percussion na Wibracje Festiwal 2022

Gongi, misy kryształowe i tybetańskie, hand-pany, kamertony i wiele innych instrumentów znajdziecie w strefie wystawców na stoisku MEINL Polska podczas tegorocznej edycji Wibracje Festiwal, który odbędzie się w dniach 20-24 lipca 2022 w Giże koło Olecka na Mazurach.

Meinl to niemiecka firma, od lat specjalizująca się w produkcji instrumentów perkusyjnych (Meinl Cymbals) oraz perkusjonaliów (Meinl Percussion). Szczególną linią produktową są instrumenty Meinl Sonic Energy stworzone dla każdego, kto chce w akompaniamencie czystych i przyjemnych dźwięków przeżyć podróż duchową.

Instrumenty te doskonale wpisują się w klimat festiwalu, dlatego też producent jak co roku pojawi się na nim ze swoją szeroką ofertą.

MEINL Sonic Energy i Meinl Percussion na Wibracje Festiwal 2022

Festiwal Wibracje to nie tylko coroczne spotkanie, ale także tworząca się społeczność ludzi zainteresowanych takimi tematami jak psychologia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój duchowy i osobisty, praca z ciałem, wellness, badania i odkrycia naukowe oraz wiele więcej.

Podczas tych pięciu, pełnych wrażeń dni będziemy mieli okazję wysłuchać występów ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, koncertach, wspólnych ogniskach i innych zajęciach, takich jak np. joga i medytacje, a także taniec i muzyka. Organizatorzy wydarzenia zadbali także o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich specjalną strefę dla dziecka.

Więcej szczegółów:
https://www.meinlsonicenergy.com
https://www.meinlpercussion.com
http://wibracje.com.pl

Zobaczcie jak było roku temu!