Sennheiser Evolution Wireless Digital: Wszystko na temat nowego systemu! [VIDEO]

0
Grzegorz-Fotek-i-Edward-Poplawski-Aplauz-Audio
Od lewej: Grzegorz Fotek, Edward Popławski (Aplauz Audio)

Czy najnowszy Sennheiser Evolution Wireless Digital dorównuje jakością systemom Digital 6000 i 9000? Czy jest skomplikowany w obsłudze? Dla kogo został stworzony? Jakie oferuje parametry pracy? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam Grzegorz Fotek z firmy Aplauz Audio.

Sennheiser Evolution Wireless Digital to najnowszy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych i jednocześnie pierwszy w rodzinie Evolution. Dlaczego producent zdecydował się na stworzenie takiego rozwiązania? Z pozoru odpowiedź jest prosta: Zaawansowana technologia z flagowych cyfrowych systemów zaimplementowana do najpopularniejszej serii rozwiązań bezprzewodowych, czego efektem jest świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości.

Sennheiser Evolution Wireless Digital
Sennheiser Evolution Wireless Digital

Ale czy to wszystko? Zdecydowanie nie! Jeśli jesteście ciekawi co ma do zaoferowania najnowszy system albo chcecie zadać swoje pytania, wszystkiego dowiecie się z poniższego video i umieszczając pod nim swoje komentarze (pytania), które jak obiecuje Grzegorz Fotek, nie zostaną bez odpowiedzi. Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Więcej newsów Sennheiser: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj