RCF wypuszcza prezentacje video najnowszych kolumn z serii TT+ i NX

0

Jeśli bardziej lubicie oglądać niż czytać to koniecznie sprawdźcie najnowsze video-prezentacje kolumn RCF z serii TT+ i NX, które właśnie wchodzą na rynek!

Na początek nowa, aktywna kolumna dwudrożna RCF NX 10-A II. Mimo, że producent oznaczył ten model symbolem II co oznacza drugą generację znanego modelu to jak sam twierdzi, nie wiele ma on wspólnego z pierwszą generacją, gdyż praktycznie cała konstrukcja została stworzona od podstaw. Co równie ważne, kolumna jest już dostępna w Polsce. Więcej informacji o niej znajdziecie w naszej publikacji TUTAJ: https://uptone.pl/scena/nowa-aktywna-kloumna-rcf-nx-10-a-ii-juz-w-polsce

Teraz czas na video i najważniejsze cechy w pigułce:


Kolejny model, a w zasadzie modele pochodzą z serii RCF TT+ i są to zestawy głośnikowe oznaczone symbolami TTW 4-A i TTP 4-A jako źródła punktowe oraz TTL 4-A jako moduł liniowy. Wspominaliśmy o nich przy okazji oficjalnej premiery TUTAJ: https://uptone.pl/scena/flagowe-naglosnienie-rcf-serii-tt-z-firphase-i-rdnet-w-standardzie-i-ciekawa-nowosc.

Teraz czas na video:


Na koniec nowość o której jeszcze nie mieliśmy okazji napisać więc nadrabiamy. RCF TTS18-A II, bo o nim mowa, jest nowym, kompaktowym subwoofer o mocy 1400W RMS będąc naturalnym rozszerzeniem dla dwudrożnych systemów serii TT+.

18-calowy głośnik niskotonowy tego modelu cechuje się lekkim neodymowym magnesem, miedzianą dwustronnie nawijaną cewką, sylikonowym podwójnym dolnym zawieszeniem, membraną z powłoką odporną na wodę oraz konstrukcją magnesu z minimalną absorbcją mocy. Sekcja wzmacniacza wyposażona jest we wzmacniacz SMPS klasy D o wspomnianej wcześniej mocy 1400W RMS z procesorem DSP i możliwością pracy z siecią RdNet.

Zatem czas na video:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here