Nowe kolumny RCF z serii TT+ już w sprzedaży!

0

Jak poinformowała firma Arcade Audio, dystrybutor marki RCF w Polsce, do sprzedaży trafiły już najnowsze modele kolumn glośmnikowych z flagowej serii TT+. Czas zatem poznać je bliżej…

Z nowymi, a konkretnie odświeżonymi modelami MK2 mieliśmy przyjemność “poznać się nieco bliżej” 🙂 podczas ich premiery na ubiegłorocznych targach Prolight+Sound we Frankfurcie. Udało nam się nawet przygotować na ich temat krótką video-informację, którą znajdziecie TUTAJ: https://uptone.pl/scena/flagowe-naglosnienie-rcf-serii-tt-z-firphase-i-rdnet-w-standardzie-i-ciekawa-nowosc.

Co nowego?

Przede wszystkim popularne, dwudrożne modele aktywnych “paczek” nagłośnieniowych RCF TT 1-A II, TT 2-A II, TT 5-A II, TT 052-A II i TT 051-A II oznaczone jako MK2 zyskały w standardzie technologię FiRPHASE, oraz moduł RDNet do zdalnej kontroli wbudowanym procesorem DSP. Przy tej okazji warto wspomnieć, że właściciele starszych modeli mogę je również uzbroić w opcjonalną kartę/moduł sterujący RCF RDNET IN-OUT PLUG, dzięki czemu będą one w pełni kompatybilne z kolumnami TT+ w wersji MKII.

Kolumny RCF TT+ to flagowe aktywne systemy przeznaczone do wysokiej jakości zastosowań nagłośnieniowych. Wbudowany dwukanałowy wzmacniacz, przetworniki RCF Precision w połączeniu z tubą o stałej kierunkowości zapewniają szerokie pokrycie i bardzo dobrą liniowość.

Pięć modeli TT+ w zmodernizowanej wersji II posiadają:

  • Wbudowaną kartę zarządzania siecią RDNet
  • Przetwarzanie FiRPHASE dla reakcji w fazie liniowej 0°.
  • Nowy łańcuch przetwarzania i ulepszone strojenie

Wysokiej jakości komponenty

Innowacyjna konstrukcja przetworników i wzmacniaczy zapewnia ekstremalną moc i niskie zniekształcenia, idealne do bardzo wymagających zastosowań dźwiękowych i pierwszorzędnej klasy touring.

Ustaw ją gdziekolwiek

Wiele akcesoriów do mocowania i podwieszania jak klamry mocujące, mocowanie do statywu lub uchwyty poziome, a także dyskretny kształt obudowy sprawiają, że jest ona idealna do stosowania jako mocne przednie wypełnienie, pod balkonem i do innych kreatywnych zastosowań.

Zarządzanie sieciowe

Końcówka mocy, elektronika i DSP są sterowane i monitorowane zdalnie za pomocą autorskiego oprogramowania RDNet firmy RCF.

Zero stopniowa liniowość fazowa

Zaawansowane przetwarzanie FiRPHASE optymalizuje dynamikę amplitudy i zachowanie w czasie dla liniowej 0° fazy. Doskonale dopasowany czasowo do słuchacza obraz dźwiękowy z płaskim pasmem przenoszenia przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnych opóźnień systemu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it/tt-touring-and-theatre
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj