RCF HDL30-A – nowy głośnik z serii HDL

0

Firma RCF rozszerzyła popularną linię głośników HDL o nowy model. HDL30-A jest kompaktową, dwudrożną i w pełni mobilną kolumną idealnie nadającą się do nagłośnienia średnich i dużych imprez.

RCF HDL 30-A jak na swoje możliwości, waży zaskakująco mało. Można by nawet powiedzieć, że jest wręcz wyjątkowo lekki. Ten 25 kg głośnik wyposażony jest w dwa 10-calowe woofery, imponujący 4-calowy driver tytanowy, klarowny wzmacniacz klasy D o mocy 2200 W i całkiem spore pasmo przenoszenia (50 Hz – 20 kHz).

Kolumna zbudowana jest w technologii FiRPHASE RDNet. Ta druga daje możliwość zdalnej kontroli nawet do 5120 urządzeń na raz (co pewnie przyda się tylko naprawdę wielkim imprezom). FiRPHASE z kolei jest technologią filtrowania, a jej działanie polega na dostarczeniu słuchaczowi doskonałego dźwięku.

To oczywiście nie wszystkie szczegóły RCF HDL30-A. Urządzenie jest znacznie bardziej zaawansowane, a pełną specyfikację techniczną znajdziecie na stronie producenta www.rcf.it i polskiego dystrybutora – www.arcadeaudio.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here