Roland FP-60. Nowe piano do domu, studia i na scenę

0

Nowy FP-60 to instrument wszechstronny. Świetne brzmienie, lekka konstrukcja i mnogośc funkcjonalności to jego atuty, które znajdą odbiorców nie tylko w domu, ale i na scenie i w studio.

Roland FP-60 oferuje silnik brzmieniowy SuperNATURAL z 288-głosami polifonii. Posiadając klawiaturę PHA-4 z wymykiem i klawiszami Ivory Feel, niepostrzeżenie zbliża się do rzeczywistej klawiatury akustycznego instrumentu. Nie usłyszysz więc w niej nieprzyjemnego stukotu powracającego do pozycji wyjściowej klawisza, co dla większości pianistów jest najbardziej irytującą cechą instrumentów elektronicznych.

FP-60 to pianino lekkie. Zatem nie powinno stanowić problemu przenoszenie go. Jeśli więc potrzebujesz ćwiczyć w domu, a później przenieść instrument do studia czy na scenę, Roland FP-60 pozwoli Ci na to bez większego zmęczenia.
Brzmienie nowego Rolanda zasługuje na naprawdę wysokie noty. Silnik brzmieniowy bardzo dobrze odwzorowuje tradycyjne akustyczne instrumenty, zatem FP-60 świetnie sprawdzi się również jako instrument do nauki.

Oprogramowanie i funkcjonalność Rolanda FP-60 to również ukłon w stronę współczesnych muzyków. Będąc wyposażonym w Bluetooth® Audio/MIDI, instrument można z łatwością nagłośnić na wspomnianej scenie lub w studio lub połączyć z aplikacją Piano Partner 2.

Roland FP-60 to idealny wybór dla osób o wielozakresowych aspiracjach, gdyż nieważne czy jesteś uczniem, nauczycielem czy pełnoprawnym artystą studyjnym lub scenicznym, FP-60 nie powinno Cię zawieść.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here