UniTune Clip TC Electronic – tak prostego i ładnego tunera jeszcze nie widzieliście

0

TC Electronic wypuścił na rynek tuner UniTune Clip. To z pozoru gadżeciarskie urządzenie ułatwi życie niejednemu gitarzyście.

Ten niewielkich rozmiarów tuner z klipsem na pierwszy rzut oka kojarzy się z zegarkiem binarnym. Oprócz standardowego, chromatycznego trybu strojenia, UniTune Clip oferuje również strojenie w trybie Strobe, co na wyświetlaczu urządzenia wygląda po prostu niesamowicie – futurystycznie i oldschoolowo na raz.

Nowy tuner posiada też funkcję kalibracji dźwięku referencyjnego w zakresie 435 Hz – 445 Hz a obrotowy, wyposażony w 108 diod LED ekran dostosowujący orientację wyświetlania do pozycji. Tuner zasila wymienna bateria CR2032, która powinna zapewnić do 18 godzin ciągłej pracy.

UniTune Clip zaskakuje precyzyjnością – zapewnia aż ± 0.02 centa dokładność w trybie Strobe i ± 0.05 centa w trybie chromatycznym, co w porównaniu z ± 0.1 centa oferowanym przez np. Korg Custom Shop Sledgehammer Pro, prezentuje się naprawdę imponująco.

UniTune Clip dostępny jest w cenie 29.99 funtów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.tcelectronic.com oraz niebawem na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here