RCF F24XR, nowa konsoleta miskerska już w Polsce

0

Wielozadaniowa, z możliwością rejestracji USB, odtwarzania i zaawansowanym procesorem DSP, 24-kanałowa konsoleta mikserska RCF F24XR jest już dostępna w Polsce. Stworzona do pracy w każdy warunkach, nie tylko scenicznych. Co ma do zaoferowania?

Najnowszy i jednocześnie największy członek rodziny konsolet mikserskich serii F to w zasadzie wielofunkcyjna platforma miksująco-rejestrująca. Pozwala nam nie tylko na realizacje koncertów live i wielu innych aplikacji ale także zgranie całego materiału do sumy stereo czy eksport surowych śladów do dalszej obróbki w naszym oprogramowaniu DAW. Co najważniejsze, całość wykonana w klasycznej, analogowej konstrukcji którą docenią miłośnicy tego typu rozwiązań. Wszystko pod ręką, każdy parametr, każda funkcja, a to zdecydowanie ułatwia i poprawia komfort pracy i pozwala maksymalnie skupić się na dźwięku i realizacji. Dzięki swojej prostej obsłudze jest to także świetne rozwiązanie dla muzyków nie zaznajomionych z profesjonalną realizacją dźwięku.

Przypomnijmy, że aktualnie w całej serii znajdziemy aż 5 modeli, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Idąc od najmniejszego: F 6X, F 10XR, F 12XR, F 16XR i F 24XR.

RCF F 24XR jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie 3.280 zł brutto.

Jego szczegółową specyfikację prezentowaliśmy już w naszej poprzedniej publikacji, do której odsyłamy zainteresowanych:

Analogowy mikser RCF F 24XR już dostępny!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it/en
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj