Promocja! Kup dwie kolumny JBL IRX i odbierz mikser Soundcraft Notepad!

0

Wiosenne promocje czas zacząć! Tym razem rozpieszczać będzie nas firma ESS Audio. Przy zakupie dwóch dowolnych kolumny JBL z serii IRX otrzymacie zupełnie za darmo mikser Soundcraft Notepad. UWAGA: Macie czas tylko do końca kwietnia!

Jak informuje firma ESS Audio, dystrybutor marek JBL Professional i Soundcraft w Polsce, kupując popularne zestawy głośnikowe w polskich sklepach partnerskich otrzymacie dodatkowy sprzęt zupełnie za darmo. Za każdą kupioną parę aktywnych kolumn głośnikowych JBL IRX108BT dostaniesz Soundcraft Notepad 8FX, a za parę JBL IRX112BT otrzymasz Notepad 12FX.

UWAGA: Promocja trwa od 01.04. do 30.04.2021r.

JBL IRX108BT oraz IRX112BT to dwudrożna, lekka (8 kg/12kg), 8-calowa lub 12-calowa aktywna kolumna głośnikowa do wszelkich zadań, które przed nią postawisz – eventy, imprezy okolicznościowe, sety DJ’skie, mniejsze koncerty. Dodatkowo IRX’y posiadają możliwość bezprzewodowego przesyłu dźwięku za pomocą protokołu Bluetooth 5.0. JBL IRX są banalne w użyciu. Podłączasz, odpalasz wybierając jeden z czterech gotowych presetów – Music, Vocal, Speech, Flat i grasz!

Są idealnym narzędziem na eventy, imprezy okolicznościowe, sety DJ’skie, mniejsze koncerty. Postaw na świadomą konsumpcje w trosce o swój portfel oraz środowisko naturalne i wybierz solidny produkt na lata zamiast produktów “jednokrotnego użytku”, zwłaszcza że JBL IRX to najbardziej przystępny cenowo aktywny zestaw mobilny głośnikowy JBL’a, który oferuje więcej niż konkurencja w tym segmencie.


Miksery Soundcraft Notepad to rozwiązania znane już od kilku lat, które ułatwiają uzyskanie legendarnego brzmienia Soundcrafta w Twojej muzyce, podkaście czy filmie.

Łączą profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału Harmana oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podkasterem, miksery Notepad mają do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicona®, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

Więcej szczegółów
Dystrybutor: https://essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here