Poznajcie Shure SLX-D, nowy cyfrowy system bezprzewodowy

0

Shure SLX-D to najnowszy cyfrowy system bezprzewodowy w ofercie producenta. Dostępny w kilku konfiguracjach, zapewniać ma przejrzysty, 24-bitowy dźwięk cyfrowy i solidną wydajność radiową z łatwą konfiguracją i opcjami ładowania.

Najnowsza propozycja cyfrowego systemu bezprzewodowego Shure SLX-D dostępna jest w wersjach z odbiornikiem pojedynczym w obudowie pół-rack i podwójnym w pełnej obudowie rack, z nadajnikami ręcznymi (Handheld) i typu bodypack oraz szerokim wyborem konfiguracji systemu wokalnego, mikrofonu przypinanego lavalier, mikrofonu nagłownego i mikrofonu instrumentalnego. Kompatybilny z dystrybutorami antenowymi i akcesoriami Shure. Takie szerokie możliwości konfiguracyjne mają zagwarantować jego szerokie zastosowanie w praktycznie wszystkich aplikacjach jak sale wykładowe, teatry, instytucje kultury, świątynie no i oczywiście sceny muzyczne. Producent zapewnia o zakresie operacyjnym w “typowych warunkach” do 100 metrów.

Planowana dostępność to początek września 2020. Szczegółowy cennik na stronie dystrybutora: https://polsound.pl/kategoria/systemy-bezprzewodowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here