Nowy kompaktowy subwoofer Alcons Audio BF121

0

Poznajcie najnowszy i zarazem najbardziej kompaktowy subwoofer w ofercie Alcons Audio. Przed Wami Alcons BF121 wyposażony w głośnik niskotonowy o średnicy 12 cali. Jak zapowiada sam Tom Back, w tych niewielkich gabarytach skrywa się całkiem spory potencjał.

Jak informuje producent, Alcons BF121 to wysokowydajny pasywny subwoofer, zapewniający mocne i dokładne pasmo niskich tonów przy bardzo niskich zniekształceniach. Wyposażono go w pojedynczy 12-calowy głośnik niskotonowy o długim skoku z zawieszeniem typu double-spider oraz 4-calową cewkę w konfiguracji bass-reflex.

Jak komentuje kierownik działu badań i rozwoju w Alcons Audio:„ Odkąd wprowadziliśmy ultrakompaktowy monitor VR5, mieliśmy mnóstwo zapytań klientów z prośbą o stworzenie subwoofera o mniejszych rozmiarach, ale o tym samym brzmieniu z którego słynie Alcons Audio, zarówno do aplikacji przenośnych, jak i instalacyjnych. ”

Tak więc jest! Nowy i bardzo skuteczny Alcons BF121. Zakres częstotliwości jest dostrojony do odpowiedzi -3dB od 40 Hz do 300 Hz i 33 Hz przy -10dB. Maksymalny SPL to 133 dB. Ze względu na jego bardziej mobilne zastosowanie będzie dostępny w dwóch wariantach, czyli instalacyjnym i touringowym. W tej drugiej wersji otrzymamy go z wygodnymi uchwytami, kołami transportowymi, a także gwintem M20, do zamontowania sztycy kolumnowej.

Wykończony jest powłoką Durotect ™ odporną na zarysowania, a dzięki programowi Architect Color Option może być wykończony na dowolny kolor z palety RAL. Producent obejmuje go aż 6-letnią gwarancją!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.alconsaudio.com/product/BF121
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here