Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE: Limitowana Edycja dla Meinl Distribution

389
Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE

Już w maju tego roku, na rynek trafi limitowana edycja gitary elektrycznej Ibanez RG450DX-CSV, stworzona specjalnie dla firmy Meinl Distribution, będącej przedstawicielem marki Ibanez w Europie. Model ten wyróżnia się klasycznym, srebrnym wykończeniem i dostępny jest w bardzo ograniczonej ilości.

Ibanez RG450DX-CSV jest wyposażony w gryf typu Wizard III wykonany z klonu, który jest znany z wygody i szybkości gry. Korpus gitary wykonany jest z drewna meranti, które zapewnia ciepłe brzmienie. Gitara jest wyposażona w przetworniki Ibanez Quantum w konfiguracji H-S-H, co umożliwia osiągnięcie szerokiej gamy tonów, od głębokich basów po jasne wysokie tony.

Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE

Kluczowym elementem modelu RG450DX-CSV jest mostek Edge-Zero II Double Locking, który zapewnić ma doskonałą stabilność strojenia oraz precyzyjną kontrolę nad wysokościami tonów. To rozwiązanie jest szczególnie cenione przez gitarzystów ceniących sobie niezawodność podczas dynamicznej gry.

Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE

Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE jest propozycją dla gitarzystów szukających nie tylko wysokiej jakości instrumentu, ale też unikatowego designu i niezawodności. Limitowana edycja tej gitary z pewnością szybko znajdzie swoich nabywców wśród entuzjastów marki Ibanez.

Ibanez RG450DX-CSV MEINL EXKLUSIVE

Gitara będzie dostępna od maja 2024 roku, a jej rekomendowana cena detaliczna to 2460,00 PLN. Ze względu na ograniczoną produkcję, zainteresowani powinni rozważyć wcześniejszą rezerwację.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl