Nowe wzmacniacze KV2 Audio z wygodą cyfrowego sterowania i diagnostyki.

0

Firma KV2 Audio wprowadza narzędzie do sterowania i diagnostyki swoimi systemami. Wraz z nową serią wzmacniaczy “D” użytkownicy zyskują zupełnie nowy komfort sterowania wzmacniaczami, zachowując przy tym ich analogowe serce.

Firma KV2 Audio, na czele z założycielem – Georgem Krampera’em, wyznają zasadę, że przetwarzanie cyfrowe jest szkodliwe dla dźwięku na żywo. Wspominał o tym zresztą w wywiadzie przedstawiciel marki David Croxton:

David Croxton z KV2 Audio i droga do perfekcji

Jednak dzisiejsze czasy i system pracy w branży nagłośnieniowej zmuszają producentów to stosowanie technologii cyfrowej, która oczywiście jest już na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście puryści zawsze będą mieli nieco inne spojrzenie na ten temat. Specjaliści z KV2 Audio, wierni swoim zasadom i analogowej myśli technologicznej stworzyli jednak narzędzie, które pozwoli zachować im swoją inżynierię, nazwaną “Super Analogue” dając jednocześnie możliwości cyfrowego sterowania kluczowymi funkcjami. Powód był oczywisty, w wielu zastosowaniach, w których potrzebna była zdalna kontrola, realizatorzy i inżynierzy dźwięku zmuszeni byli korzystać z produktów innych firm.

Odpowiedzią na te wyzwania jest nowa linia wzmacniacze z serii “D”, która daje możliwość ustawienia wzmocnienia, wyciszenia pracy, konfiguracji limiterów lub wyboru trybu filtra, korektora i mostka w zależności od modelu. Natomiast w części diagnostycznej znajdziecie informacje na temat temperatury radiatorów, napięcia sieciowego, kontroli stanu w czasie rzeczywistym oraz poziomów wyjściowych związanych z ograniczeniem.

W skład nowej serii wchodzą następujące modele, których szczegółowe opisy znajdziecie na stronie dystrybutora, firmy Arcade Audio: ESP2000D, ESR2800D, ESR3000D, SL3000D, VHD3200D.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kv2audio.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

A poniżej video-zapowiedź kolejnej instalacji z wykorzystaniem m.in. nowych wzmacniaczy. Więcej szczegółów niebawem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj