Nowe kolumny K.2 od QSC

0

Nagłośnienie imprez to istota radości przybyłych na nią widzów i słuchaczy. QSC doskonale zdaje sobie z tego sprawę i tworzy kolejną odsłonę serii K. Przedstawiamy jeszcze ciepłe, świeżutkie K.2!

Jak podaje sam dystrybutor, firma Aplauz Audio, głośniki K.2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów w swoim segmencie. Firma QSC ma na tyle bogatą historię swych przedsięwziąć, że doskonale wie co zrobić, by efekt pracy sztabu inżynierów nie poszedł na marne. Seria K, to kolejny dowód na to, że nagłośnienie imprez może wkroczyć na wyższy poziom akustycznych doznań.

Mamy przyjemność zaprezentować nową serię produktów K.2 – od dawna oczekiwaną następną generację najlepiej sprzedającej się na całym świecie linii aktywnych kolumn głośnikowych QSC z serii K. Nowa seria pełnopasmowych kolumn głośnikowych K.2, w skład której wchodzi 8-calowy model K8.2, 10-calowy model K10.2 oraz 12-calowy model K12.2, oferuje szereg istotnych ulepszeń konstrukcyjnych, ustanawiając całkowicie nowy standard w technologii aktywnych kolumn głośnikowych. Równocześnie jest nam niezwykle miło oznajmić fakt wprowadzenia pierwszego w swojej klasie aktywnego subwoofera kardioidalnego KS212C

Więcej znajdziecie na stronie producenta www.qsc.com oraz stronie polskiego dystrybutora www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here