JBL Professional przedstawia IRX ONE!

0
JBL-IRX-ONE_uptone

Firma JBL Professional ogłasza premierę niezwykle łatwego w użyciu, przenośnego systemu głośnikowego PA. Poznajcie IRX ONE! Na jego wyposażeniu znajdziemy zaawansowany pakiet akustyczny, 3-kanałowy mikser, strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0 i wiele więcej!

Konstrukcja IRX ONE to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji sprzętu audio inżynierów JBL Professional. Wyposażono go w sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, sekcja średnio-wysokotonowa, odpowiedzialna jest za wyjątkową klarowność, szeroki sweet spot i płynne pokrycie od przodu do tyłu. Dodatkowo, 8-calowy głośnik niskotonowy wykorzystuje konstrukcję bass-reflex, zapewniając dokładne przenoszenie niskich częstotliwości od 40 Hz.

JBL-IRX-ONE

Zestaw głośnikowy został skonstruowany tak aby zaspokoić potrzeby różnorodnych użytkowników. Jak wspomnieliśmy, IRX ONE zawiera wygodny w użytkowaniu, 3-kanałowy mikser z obsługą najpopularniejszych typów połączeń, a także zintegrowaną kultową funkcję automatycznego tłumienia sprzężeń dbx (AFS) i system Ducking.

“To, co naprawdę wyróżnia IRX ONE, to jego prostota typu plug and play. Wiele profesjonalistów z branży edukacyjnej, hotelarskiej i muzycznej, szuka profesjonalnego systemu, który nie tylko świetnie brzmi, ale jest naprawdę łatwy w użyciu dla każdego. W IRX ONE wystarczy podłączyć mikrofon, instrument lub źródło dźwięku Bluetooth, bez skomplikowanej konfiguracji”.

– powiedział Brandon Knudsen, menedżer produktu ds. przenośnych rozwiązań PA w HARMAN Professional.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

JBL_IRX-One

Zaawansowana technologia akustyczna i płynne pokrycie

Koncertowa matryca IRX ONE w kształcie litery C zawiera sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, które zapewniają płynne pokrycie, bogatą klarowność i szeroki sweet spot. IRX ONE wyposażono w 8-calowy głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, aby zapewnić niskie pasmo przenoszenia do 40 Hz.

Ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja

Łatwy do przenoszenia jedną ręką, IRX ONE ustawia się w ciągu kilku sekund. Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstka. Dodatkowo, elementy dystansowe kolumn i sekcja średnio-wysokotonowa wygodnie mieszczą się z tyłu IRX ONE.

Prosty w zarządzaniu 3-kanałowy mikser

IRX ONE posiada 3-kanałowy mikser, który obsługuje najpopularniejsze połączenia, w tym wejścia ¼” i XLR z dołączonym zasilaniem phantom 48V i zbalansowanym wyjściem miksowania ¼”. Automatyczne tłumienie sprzężeń dbx (AFS), 5 presetów EQ i Soundcraft audio ducking zapewniają profesjonalne wrażenia.

JBL_IRX_ONE

Zintegrowane strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0

Wykorzystując najnowszy chipset Bluetooth 5.0, IRX ONE zapewnia doskonałą jakość dźwięku i przesyłanie strumieniowe na duże odległości.

Mobilność bez wysiłku

Ważący zaledwie 15,5 kg IRX ONE posiada wytrzymałą i lekką obudowę. Jest łatwy w obsłudze i transporcie dla jednej osoby. Dzięki temu zapewnia możliwość tworzenia występów i prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

Stworzone z myślą o trwałości

IRX ONE został zbudowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości, która obejmuje rygorystyczny 100-godzinny test obciążeniowy i pełną trzyletnią gwarancję.

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Dystrybutor: https://essaudio.plZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj