Niezawodne systemy bezprzewodowe MIPRO z twoją ulubioną kapsułą mikrofonową!

328

Dla osób które siedzą w branży muzycznej nie jest to żadne odkrycie jednak dla tych, którzy dopiero wdrażają się w sceniczne rozwiązania dźwiękowe warto zaznaczyć, że praktycznie każda kapsuła mikrofonowa może działać z dowolnym, ręcznym nadajnikiem bezprzewodowym w tym także MIPRO.

Wybór mikrofonu doręcznego dla wokalistów to wcale nie jest taka prosta sprawa. Czasami trzeba dysponować różnymi mikrofonami w zależności od potrzeb oraz preferencji samych artystów, a także samych realizatorów dźwięku, którzy mają swoje ulubione brzmienie mikrofonu, swoje preferencje odnośnie miksu, czy własne przygotowane presety pod konkretny mikrofon.

Systemy-bezprzewodowe-MIPRO_promo

Dlatego często firmy nagłośnieniowe decydują się na zakup jednego systemu bezprzewodowego jednocześnie zaopatrując w kapsuły mikrofonowe różnych producentów. Na runku bezprzewodów bez wątpienia prym wiodą dwie znane firmy na literę S :). Jednak dzięki firmie Audio Plus, która jest w Polsce dystrybutorem marki MIPRO, coraz częściej na scenach znajdziemy rozwiązania tej właśnie firmy, która oferuje niezawodną i bardzo dobrej jakości transmisję bezprzewodową do tego w rozsądnej cenie.

Mikrofonowe-systemy-bezprzewodowe-MIPRO

MIPRO to firma, która od 1995 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów opartych na transmisji radiowej. Oferuje systemy bezprzewodowe w każdej półce i wszystkich wiodących technologiach, które mają nadajniki umożliwiające wymianę kapsuły mikrofonowej. W ten sposób dobierasz idealną do swojego zastosowania technologię bezprzewodową i nie musisz rezygnować z ulubionego brzmienia.

Najpopularniejsze systemy bezprzewodowe od MIPRO

MIPRO ACT-848

MIPRO ACT 800 – Najwyższa seria profesjonalnych systemów bezprzewodowych, zapewniająca szerokopasmową transmisję cyfrową w paśmie UHF. W serii występują trzy odbiorniki True Diversity: czterokanałowy ACT-848 i dwukanałowy ACT-828 w standardzie rackowym, z opcjonalnym interfejsem Dante lub AVB, oraz jednokanałowy ACT-818 o szerokości pół racka.

MIPRO-ACT-747

MIPRO ACT 700 – Szerokopasmowa transmisja analogowa UHF w tej serii zapewnia najwyższą jakość dźwięku i duży, bezpieczny zasięg. Odbiorniki pełnorackowe o wysokości 1U obejmują czterokanałowy ACT-747 oraz dwukanałowy ACT-727. Oba modele wyposażone są w odbiór True Diversity.

mirpo-act525-act52h

MIPRO ACT 500 – Analogowa seria z wąskopasmową transmisją UHF, która zapewni prostotę obsługi i pewność pracy w każdych warunkach. Obejmuje trzy odbiorniki z opcjonalną komunikacją Dante: rackowy czterokanałowy ACT-545, rackowy dwukanałowy ACT-525 oraz półrackowy jednokanałowy ACT-515.

MIPRO-5800-Series

MIPRO ACT 5800 – Cyfrowa seria oparta na technologii ISM, pracująca w paśmie 5 GHz, która pozwala na profesjonalne wyniki przy obniżonych kosztach zakupu. Obejmuje dwa rodzaje odbiorników: jedno- i dwukanałowe o szerokości pół racka, oraz jedno- i dwukanałowe w pełnej obudowie rack 1U.

MIPRO ma technologię bezprzewodową do każdego zastosowania, niezależnie jak skomplikowanego. Możesz mieć pewność, że Twoje systemy bezprzewodowe będą funkcjonować przez długie lata, ponieważ technologia MIPRO jest dostosowana do wszystkich regulacji prawnych dotyczących pasma radiowego, na wiele lat do przodu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

MIPRO ACT-848 oraz MM-590 nagrodzone!

Pozbądź się kabli z nadajnikiem cyfrowym MIPRO TA-80