MIPRO ACT-848 oraz MM-590 nagrodzone!

0
MIPRO-ACT-848-oraz-MM-590-nagrodzone

System bezprzewodowy MIPRO ACT-848 oraz mikrofon dynamiczny i pojemnościowy MIPRO MM-590 zdobyły srebrną nagrodę Novum Design Award 2022.

MIPRO to założona w 1995 roku w Tajwanie firma będąca synonimem innowacji i najnowocześniejszych rozwiązań w branży systemów bezprzewodowych. Dzięki świetnemu stosunkowi ceny do oferowanych możliwości i jakości, szybko zawitała w gronie liderów w dziedzinie innowacji bezprzewodowych. Nie dziwią zatem nagrody dla cyfrowego systemu bezprzewodowego MIPRO ACT-848 jak mikrofonu MIPRO MM-590.

Nagrodzony cyfrowy system bezprzewodowy MIPRO ACT-848 charakteryzuje się takimi cechami, jak:

  • eliminacja zniekształceń fazowych wysokich i niskich częstotliwości oraz szumów kompandera, które nieuchronnie występują w systemach analogowych
  • wbudowane różne ustawienia korekcji
  • system redukcji sprzężeń zwrotnych
  • 256-bitowe szyfrowanie cyfrowe zapewniające bezpieczną transmisję dźwięku i zapobiega podsłuchiwaniu
  • czterokanałowy odbiornik w obudowie rack 1U oszczędza cenne miejsce w szafach sprzętowych

MIPRO ACT-848

Nagrodzony mikrofon MIPRO MM-590 to pierwszy na świecie mikrofon oferujący wymienną kapsułę zarówno dynamiczną MU-59, jak i pojemnościową MU-90! Zoptymalizowany zarówno pod kątem wokalu, jak i mowy w zastosowaniach na żywo, MM-590 można podłączyć do dowolnego miksera lub wzmacniacza z zasilaniem fantomowym lub bez – dzięki własnemu zasilaniu bateryjnemu z opatentowanym przełącznikiem trzech trybów działania.

Novum Design Award to nagroda przyznawana globalnie w różnych kategoriach, takich jak m.in. Sztuka cyfrowa i projektowanie graficzne, Projektowanie wnętrz,, Projektowanie mebli, Projektowanie oświetlenia, Projektowanie produktów czy Projektowanie opakowań. Jej przyznanie jest międzynarodowym dowodem jakości dla nagrodzonych produktów.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj