Niesamowite hybrydowe studio! Całość w systemie SoundGrid od Waves Audio.

0

System SoundGrid od Waves Audio daje potężne możliwości korzystania z wtyczek Waves i ich integrację z systemami realizacji dźwięku, a także w studio. Zobaczcie niesamowite hybrydowe studio producenta – Michele Canova Iorfida i jak proste może być łączenie sprzętu dzięki SoundGrid!

Michele Canova Iorfida to znany i ceniony producent muzyczny i realizator, który na swoim koncie ma współpracę z wiele muzycznymi gwiazdami m.in.: Alicia Keys, John Legend czy Eros Ramazzotti. W najnowszym video może poznać jego niezwykłe studio!

System i standard SoundGird oznacza wolność i elastyczność pracy w jakimkolwiek formacie. Czy będzie to realizacja koncertu czy praca w studiu muzycznym, zawsze będziesz miał pod ręką wszystkie narzędzia, potrzebne w całym procesie produkcyjnym od pierwszej sesji nagraniowej do końcowego efektu.

Na system SoundGrid składa się wiele elementów, od karta Waves WSG-Y16 do konsolety cyfrowej, umożliwiającej komunikację z innymi urządzeniami ( jedna karta daje możliwość przesłania sygnałów do szesnastu kanałów), aż po wydajne i potężne serwery.

Więcej szczegółów na stronach:
Producent: https://www.waves.com/soundgrid
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here