BOSS WAZA CRAFT: Będzie nowy efekt gitarowy?

0

Jak zapowiada firma BOSS, już za 3 dni poznamy coś nowego i niezwykłego. Coś co będzie dodatkiem lub uzupełnieniem uznanej serii BOSS WAZA CRAFT! Czy będzie to nowa kostka?

Wszystko ukryte jest w tajemniczym spocie, który prezentujemy poniżej. 3 dni jeszcze wytrzymamy 😉 4 października mamy poznać tajemniczy produkt:

BOSS WAZA CRAFT co najwyższej jakości efekty gitarowe w formie kostek podłogowych, które firma zaprezentowała światy w 2014 roku. Od samego początku inżynierowie firmy BOSS dążyli do uzyskania najlepszego brzmienia gitary, używając wszelkich niezbędnych technologii, od wywodzących się ze starej szkoły obwodów analogowych po najnowocześniejsze procesory sygnałowe. Ten duch entuzjazmu jest kontynuowany w serii Waza Craft, która oferuje wyjątkowe brzmienie i reakcję na dynamikę gry dzięki starannie dobranym, analogowym komponentom, dopracowanym obwodom oraz pedantycznej trosce o szczegóły. W Japonii termin „Waza” odnosi się do sztuki i techniki, a ta specjalna edycja efektów podłogowych z dumą nosi symbol Waza, aby prezentować szczyt możliwości projektowych i wykonawczych firmy BOSS.

Więcej szczegółów na temat serii WAZA CRAFT:
Producent: https://www.boss.info
Dystrybutor: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here