Najnowszy system koncertowy d&b audiotechnik GSL zainstalowany w Osaka-Jo Hall!

0

Od premiery najnowszego i zarazem najpotężniejszego systemu line array GSL od d&b audiotechnik minęło kilka miesięcy. Efekty ciężkiej pracy inżynierów są już doceniane, a jednym z dowodów jest instalacja tego systemy w japońskim Osaka-Jo Hall.

Osaka-Jo Hall to potężny obiekt o powierzchni ponad 36.000 m2, mogący pomieścić ok. 16.000 widzów. Kompleks ten jest ogromnym centrum rozrywki w Osace. Odbywają się tam zarówno imprezy sportowe jak i muzyczne. Wśród artystów, którzy wystąpili na tej arenie znaleźli się m.in. Oasis, Elton John, Kiss, Bruce Springsteen, Kylie Minogue, Whitney Houston, Deep Purple, Rainbow, U2, Sting, Iron Maiden, Alice in Chains, Celine Dion, Bryan Adams, Foo Fighters, Janet Jackson i Mariah Carey i wielu innych.

Jak widać, realizatorzy dźwięku mają co robić! Postawiono zatem na potężny system d&b audiotechnik GSL. Realizatorzy z Arxiduc Audio oraz Star Tech, wyjaśniają w zupełnie obcym nam języku 🙂 zalety i cechy nowego GSL’a, które zadecydowały o tym wyborze. Taki czy inaczej warto obejrzeć, bo sama instalacja robi wrażenie. Oczywiście można włączyć napisy, najlepiej angielskie 😉

Zapraszamy także do naszej relacji z premiery nowego systemy GSL podczas Musikmesse 2018:

Prolight+Sound 2018: Premiera nowego systemu GSL d&b audiotechnik

Więcej info:
Producent: www.sl-series.com
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj