PRS Guitars SE Standard 24 w sześciu limitowanych kolorach!

0

PRS SE Standard 24, to jedna z najpopularniejszych serii amerykańskiego producenta. Niewygórowana cena i bardzo wysokie parametry techniczne instrumentów to coś, do czego producent zdążył nas juz przyzwyczaić. Od dziś dodatkowym atutem serii będzie bogaty wybór kolorystyczny w limitowanej edycji PRS SE Standard 24.

Każdy kto próbował grać na PRS SE Standard wie, że instrumenty w żaden sposób nie odbiegają brzmieniem i wykończeniem od droższych modeli z serii SE Custom. Oczywiście, dobór podzespołów i sygnatury wpływają na cenę końcową jednak muzyków, różnice są na tyle nieznaczące, że warto zaoszczędzić kupując tańszy SE Standard.

PRS Guitars SE Standard 24 cieszą się największą popularnością w palecie producenta. Nie oszukujmy się, cena ma ogromny wpływ na taki stan rzeczy.
Nie pozwalając jednak znudzić się fanom swojej marki, producent wprowadził właśnie limitowaną edycję kolorystyczną PRS SE Standard 24.
Do dyspozycji gitarzyści otrzymają aż sześć kolorów:
Bay Bridge Blue, Cola Metallic, Metallic Orange, Royal Blue Metallic, Satin Black i White Pearl.

Warto nadmienić, że wszystkie modele PRS SE Standard posiadają przetworniki 85/15s, te same, które montowane są w gitarach SE Custom 24!

Więcej szczegółów:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

Film prezentujący serię SE Standard 24. Nadal czekamy na prezentację modeli z serii limitowanej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj