Tycoon GIG BOX, czyli cajon z wbudowanym wzmacniaczem!

0

Czy to wzmacniacz gitarowy? Nie! Czy to Cajon? Nie! To GIG BOX proszę Państwa! Mimo, że od jego premiery minął rok, to producent postanowił nam przypomnieć o tym ciekawym instrumencie, a my dzielimy się nim z Wami! 🙂

Mobilność i jeszcze raz mobilność bo o nich będą te rozważania… Każdy z was, a przynajmniej ta część, która zna specyfikę cajonów, a jednocześnie ceni sobie wyjątkową mobilność i uniwersalność powinna być mile zaskoczona ich nową funkcjonalnością. Tycoon Percussion wsłuchał się w potrzeby ulicznych muzyków i stworzył tytułowy GIG BOX CAJON (TKGBC-29 SO), czyli cajon i combo gitarowe w jednym, który uszczęśliwi znacznie szersze grono muzyków.

Efekt zastosowania takiego rozwiązania jest taki, że teraz na granie zabierzecie jedno pudło zamiast dwóch! Przyznacie, że robi to różnicę. Wbudowany wzmacniacz może być zasilany zarówno baterią 9V (oferując do 5 godzin pracy) jak i zasilaczem. Posiada także wbudowany bypass.

Co znajdziemy na panelu kontrolnym? Wszystko czego potrzebujecie! Gniazdo jack / AUX, wejście słuchawkowe oraz zasilacza oraz potencjometry Volume, Tone, a także regulację wbudowanego efektu Overdrive! Tycoon GIG BOX Cajon dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia:

Sugerowana cena instrumentu wynosi  około 1.700 zł ale wiemy, że można go znaleźć taniej 😉

Więcej szczegółów:
Producent: http://tycoonpercussion.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj