Najlepsze utwory do testowania, strojenia i demonstracji systemów dźwiękowych od LEA Professional

0

LEA Professional przygotowała listę utworów, którą jej zespół wykorzystywał przez lata do testowania, strojenia i demonstracji systemów dźwiękowych. Teraz tę playlistę śledzą setki inżynierów i integratorów AV na Spotify!

Jakiś czas temu zespół poprosił swoich odbiorców w mediach społecznościowych o podzielenie się swoimi ulubionymi utworami do testowania systemów. Odzew był bardzo duży. Otrzymali rekomendacje utworów od inżynierów audio, integratorów AV, przedstawicieli AV, dystrybutorów, audiofilów z całego świata i zebrali je wszystkie w nową listę, którą nazwali “System Testing – Fan Favorites”.

Oprócz korzystania z tej listy, zachęcamy również do zapoznania się z przewodnikiem odsłuchu testów sygnałowych – “System Testing Listening Guide”. Pomoże on się skupić na konkretnych instrumentach, szybko zidentyfikować problematyczne częstotliwości, zrozumieć zakresy częstotliwości i tonów, które je zajmują.  Może być również doskonałym materiałem demonstracyjnym dla klientów/partnerów i jest świetny do treningu słuchu.

Więcej szczegółów
Producent: https://leaprofessional.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj