Listen IR – system do dystrybucji dźwięku podczerwienią

1

Inżynierowie z Listen Technologies zaprojektowali, opatentowali i zastosowali w Listen IR rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność i efektywność dotychczasowej technologii podczerwieni oraz związany z nią przesył/dystrybucję dźwięku.

Firma LISTEN Technologies projektuje i produkuje systemy do słuchania, słyszenia, rozmawiania i rozumienia. W hałasie i na odległość. Listen IR (InfraRed) to system do wspomagania słuchania i przesyłania dźwięków w przestrzeniach zamkniętych – poza którymi sygnał nie musi i/lub nie powinien być odbierany – jak i w dużych salach, gwarantując bezpieczny przekaz w obiektach użyteczności publicznej, teatrach, audytoriach czy stadionach, oferując nawet dwa razy lepsze pokrycie i moc niż produkty konkurencji. Odbiorniki są bardzo kompaktowe i gotowe do współpracy także z aparatami wspomagającymi słuch. Listen IR to nieodzowna pomoc dla osób wymagających wspomagania w słyszeniu i narzędzie do przesyłania tłumaczeń językowych.

W systemie Listen IR zmniejszono ograniczenia znane z konkurencyjnych rozwiązań – kierunkowości, małych zasięgów i dużych kosztów. Dzięki temu odbiorniki LR4200, LR5200 są mniejsze i lżejsze, a obszar pokrycia większy. Odbiorniki automatycznie dopasowują się do słuchawek lub pętli indukcyjnej. Zaawansowane rozwiązanie iDSP (intelligent Digital Signal Processing) minimalizuje występowanie przerw w odbiorze i oferuje o 20dB większy odstęp od szumu/zakłóceń.

Szczegóły także w poniższym dokumencie PDF:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.listentech.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

Jak działa system ListenIR? Zapraszamy do poniższego materiału video:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here