LEA Professional przedstawia wzmacniacze instalacyjne Connect Series Half-Rack

321
LEA-Professional-Connect-Series-Half-Rack-ISE-2024

LEA Professional prezentuje nowatorską serię wzmacniaczy CONNECTSERIES w formacie half-rack, która otrzymała nagrodę Best of Show na targach Integrated Systems Europe 2024 w kategorii Sound and Video Contractor.

W ofercie znajdują się modele Half-Rack – CS34/CS34D (4x30W), CS64/CS64D (4x60W), CS124/CS124D (4x120W), które zaprojektowaną z myślą o małych oraz średniej wielkości systemach audio ioferują elastyczność pracy w trybie wysokiego napięcia HiZ (70V lub 100V) oraz niskoimpedancyjnym LoZ, z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdego kanału. Ustawienia wzmacniacza mogą być łatwo dostosowane za pomocą aplikacji SharkWare lub przez interfejs przeglądarki internetowej, zapewniając intuicyjną obsługę. Integracja z siecią jest bezproblemowa dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, umożliwiającemu bezpośrednie połączenie z lokalną siecią Wi-Fi lub poprzez kabel Ethernet (Cat5 lub Cat6).

Seria ta wprowadza również innowacyjną funkcję Smart Bridge, która pozwala na podwojenie mocy wyjściowej wybranego kanału, oferując większą elastyczność w konfiguracji systemów audio.

W zakresie łączności sieciowej i chmury, CONNECTSERIES Half-Rack stanowi przełom, będąc pierwszą serią profesjonalnych wzmacniaczy z obsługą IoT (Internet of Things) i zdalną kontrolą poprzez chmurę. Dzięki połączeniu z internetem, użytkownicy mogą zdalnie sterować, monitorować i otrzymywać powiadomienia o statusie wzmacniaczy z dowolnego miejsca, korzystając z urządzeń mobilnych lub komputerów.

LEA-Half-Rack

Wzmacniacze Network CONNECTSERIES są wyposażone w cztery symetryczne wejścia z regulowaną czułością (26dB/34dB, czułość mikrofonowa), które dzielą ścieżkę sygnałową z czterema wejściami RCA, zapewniając wszechstronność podłączeń.

Model Dante CONNECTSERIES rozszerza funkcjonalność o wejścia analogowe oraz cyfrowe Dante/AES67, z unikalną funkcją Dante ON-ramp, która pozwala na konwersję analogowych sygnałów wejściowych na cyfrowe sygnały Dante, ułatwiając integrację z rozbudowanymi sieciami Dante.

Zachęcamy do rejestracji bezpłatnego konta w LEA Cloud na stronie www.leaprofessional.cloud, aby w pełni wykorzystać potencjał oferowany przez serię CONNECTSERIES. Produkty objęte są 5-letnią gwarancją międzynarodową, co świadczy o ich wysokiej jakości i niezawodności.

Więcej szczegółów
Producent: https://leaprofessional.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl